Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Bubulina Krasniqi - Mjaft me
Bubulina Krasniqi - Nen kontroll
Bubulina Krasniqi - Ti shko
Bubulina Krasniqi - Elementi i 5te
Luljeta Krasniqi - Dy Vllayni
Mhill Krasniqi - Keng per luigj gurakuqi
Vellezrit Krasniqi - Ku po shkon moj rrushja lales
AdY Ft Hekuran Krasniqi - Un e ti
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Hekuran Krasniqi dhe Arton Cervadiku - Dje dhe sot
Luljeta Krasniqi - Kur i mbusha vjet Katile
Fati Krasniqi - Dy fjale me ti than
Luljeta Krasniqi - Rremo Titana
Lendrit Krasniqi - Lindi Simpatia 2o
Luan Krasniqi - Oj luija blinit o kujna ja le nane
Valton Krasniqi - Kujtimi i Dashurise
Luljeta Krasniqi - O Rrush i yi
Valton Krasniqi - Eja Eja
Ymerli-Krasniqi - E verteta del ne shesh
Fatmir Krasniqi - Ama doren (Live )
Valton Krasniqi - Shko larg nga syt e mi
Vellezerit Krasniqi - Programi Festiv
1kqyrni qika qka ka rritur nana
Mentori vogel Vllezrit Krasniqi - Gjermanin e kall
Valton Krasniqi - Pse Je Penduar
Lendrit Krasniqi - Nese Pendohesh 2o
Merita Gashi - Si llokum i embel
Luan Krasniqi - Xheloze
Luljeta Krasniqi-Aman Aman
Valtoni Krasniqi - Zemer Zemer Alo
Hekuran Krasniqi ft LeGenda - Gjithqka mbeti ne le
Hekuran Krasniqi - Jam i yti
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Kumurit e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Engjell apo djall
Bleona Featuring Genc , Hekuran Krasniqi - Mandari
Bubulina - Elementi i 5te
Valton Krasniqi - Zemren e kishe gure
Vllezrit Krasniqi - Gjana mori gjana
Vellezerit Qetaj - Adrian Krasniqi
Resmije Krasniqi - Nate e fundit
Valton Krasniqi - Potpori
Naim Krasniqi - Zemra gebnjeshtare
Edi Krasniqi - Kjo unaz
Hekuran Krasniqi - Pse je largu 2o
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Shkoj e vi
Albion Rexhaj ft Hekuran Krasniqi - Atdheut tim
Hekuran Krasniqi - Mbylli syte
Fadili Krasniqi - Po fol nana
Valton Krasniqi - Rastesisht u pame

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...