Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Dritero Shaqiri - Une veq per shoping
Dani e Dritero Shaqiri - Rrak tak
Dritero Shaqiri - Mos me pyetni
Dritero Shaqiri - Te Keputa
Leonora Jakupi ft Dritero Shaqiri - Nga Prishtina ne Janine
Dritero Shaqiri - Ti qaje un te shikoja
Dritero Shaqiri - Tungjat jeta shqipetare
Dritero Shaqiri - Dite e mir shihet ne Mengjes
Dritero Shaqiri & Nazim Gagica - Oj kosove nana im
Ilir Shaqiri - E bukur si dikur
Korab Shaqiri - Flet Ky Qytet
Ilir Shaqiri - Perjetesia ka dy bote
Ilir Shaqiri - Vjen nje leter
Mirvet Shaqiri - Kendojn dy Bilbila (Live )
Ilir Shaqiri - Iljaz Kodra
Korab Shaqiri - Banesa e vogel
Mirvet Shaqiri - Syt e mi jan mbush me Lot (Live )
Ilir Shaqiri - Lermeni
Ilir Shaqiri - Gjenerali revolverit
Ilir Shaqiri - Keng Per Miftar Zejnullahu
Korab Shaqiri - Shoket e mi
Ilir Shaqiri - Perendesha qe vret
Korab Shaqiri - Ritakimi
Ilir Shaqiri - Bota e rinise
Mirvet-Shaqiri-Genjeshtarja
Korab Shaqiri - Dashuri e Keputur
Ilir Shaqiri - Te rrapi mashkullor
Nikoll Niprelaj ft Ilir Shaqiri - Kuq e Zi
Ilir Shaqiri - E dua Prishtinen
Korab Shaqiri - Vetem ti
Korab Shaqiri ft. Bujar Qamili - Vere e dashni
Ilir Shaqiri - Yjet e Gjakoves
Mirvet Shaqiri - Lulia Fustan (Live )
Ilir Shaqiri - Jam Evrope
Ilir Shaqiri - Atdheu do Jete
Mirvet Shaqiri - Tallava (Live )
Ilir Shaqiri - Luan Haradinaj
Ilir Shaqiri - Balada e Ibrit
Korab Shaqiri - Puthja e Hatrit
Korab Shaqiri - Koha e rinise
Ilir Shaqiri - Po kullet mali
Korab Shaqiri Shpat Kasapi Kaltrina Selimi Yllka K
Ilir Shaqiri - Bukuroshja e prizrenit
Korab Shaqiri - Malesori
Hekurani ft Jehona Shaqiri - Sa shume lote
Ilir Shaqiri - Ti
Korab Shaqiri - Dashurine ta jap hua
Ilir Shaqiri - Tringa e Prekazit
Korab Shaqiri dhe Arber Zeka - Lorina
Ilir Shaqiri - Emrin ja thon Kosovar

1  2  3  4   >  >>

Loading...
Loading...