Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Ska rendsi a jam i pari
Luljeta Krasniqi - Kur vjen pleqria
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmo
Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit
Valton Krasniqi ft LMontana P Dogg - Dridhe Belin
Luljeta Krasniqi - Dy Vllayni
Mhill Krasniqi - Pina viski me kocakolla
Vellezrit Krasniqi - O bilbil Prizreni
Luljeta Krasniqi - Malli i Mergimtarit
Valton Krasniqi - Gjelozia ime e vogel
Lumnije Krasniqi dhe Selim Arifi - Kuke Qik
Luljeta Krasniqi - Kur i mbusha vjet Katile
Hekuran Krasniqi Ft Legenda - Fiesta [ Premier ]
Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr
Lendrit Krasniqi - Kqyrni Shoqe 2o
Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun
Ymerli Krasniqi - Luj Kosovare luj Shqiptare
Luljeta Krasniqi - O Rrush i yi
Valtoni Krasniqi - Martohesh sot
Aziz Murati e Hekuran Krasniqi - Hajde Maturant
Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Valton Krasniqi - Mister superfly
Ramadan Krasniqi (DANI) - O llokum
2Krejt Me Ren
Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time
Valton Krasniqi - Krejt OKej
Lule Mustafa dhe Besim Krasniqi - Potpuri
Merita Gashi - Zemer je per mu
Ramadan Krasniqi - Princeshe
Luljeta Krasniqi-Aman Aman
Valton Krasniqi Ft Chipsy - Krejt OK
Valton Krasniqi - Sonte Premier
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - More zuna
Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah
Bleona Featuring Genc , Hekuran Krasniqi - Mandari
Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper
Valton Krasniqi - Pse me genjeve
Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova
Mhill Krasniqi - Moj e mira dy syte e shkrum
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Valton Krasniqi - Potpuri 3
Naim Krasniqi - Zemra gebnjeshtare
Edi Krasniqi - Italia
Hekuran Krasniqi e grupi Fama - Qika e mir
Hekuran Krasniqi - Live
Luljeta Krasniqi (Lulja) - Thrret Presheva
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovar
Hekuran Krasniqi - Mbylli syte

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...