Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

EdonaLlalloshi-Fjale nuk po gjeje
EdonaLlalloshi-Zemer Guri
Edona Llalloshi - Sjam si ti
Edona Llalloshi - Romanca
Edona Lalloshi - Kthemi Endrrat
Edona Llalloshi - Hallall te qofte
Edona Llalloshi - Spontanisht
Edona Llalloshi - Pranoje
EdonaLlalloshi-Kush po te pelqen
Edona Llalloshi - Katile
Edona Llalloshi - Heroi
Edona Llalloshi - Romanca [ Premier ]
Edona Llallloshi - Simpatia
Edona Llalloshi ft Miloti - Nuk harrohet
Edona Llalloshi - Une e di
Edona Llalloshi - Prita shume
EdonaLlalloshi-Llogaria
Edona Llalloshi - Hyn ne valle
Genta Ismajli Edona Llalloshi - Kolazh
Edona Llalloshi - Dilema
Edona Llalloshi - Beat box
Edona Llalloshi - Pse nuk ma thua
EdonaLlalloshi-Me thuaj tash
Edona Llalloshi - Keng dasmash
Edona Llalloshi - Cka ka zemra
Genta Ismajli dhe Edona Llalloshi - Gezuar
Edona Llalloshi - E Vertet
Edona Llalloshi - Dite per dite-E RE
Edona Llalloshi - Pa ty
Edona Llalloshi - Zemer Guri
Edona Llalloshi - Te kam dashur duet Edona dhe Mil
Edona Llalloshi - Vetem nje puthje
EdonaLlalloshi-Nuk Fali Gabime
Edona Llalloshi dhe Miloti - Spontanisht
Edona Llalloshi - O syn i zi
Edona Llalloshi - Duhet
Edona Llalloshi - Fati dhe vuatja
Edona Llalloshi - Fjalet me Kuptim
Edona Llalloshi - U bo cka u bo
Edona Llalloshi - E vertet
Edona Llalloshi - Zjarr
EdonaLlalloshi-Per ty po flas
Edona Llalloshi - Ti kam fale
Edona Llalloshi - Moj dukane
Edona Llalloshi - Sonte
Edona Llalloshi - Gjenerata
Edona Llalloshi - Ika nga ti
Edona Llalloshi- S dua hiq
EdonaLlalloshi-Pik ne zemer
Edona Llalloshi - Humbi dashuria

1  2   >  >>

Loading...
Loading...