Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Egzon Krasniqi Ft Legenda - Nr 1
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Mhill Krasniqi - Moj e mira dy syte e shkrum
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Valton Krasniqi - Potpori
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine
Edi Krasniqi - Un nuk jam si ti
Legenda Ft Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen
Hekuran Krasniqi - Live
Luljeta Krasniqi (Lulja) - Thrret Presheva
Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih
Hekuran Krasniqi - Tezja
Mhill Krasniqi - Keng per deshmorin e kombit beat
Vellezrit Krasniqi - E pa bese
Ymerli Krasniqi - Pse o shpirt
Dani - Tekilla party
Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi
Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara
Luljeta Krasniqi - Pa adres
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmo
Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit
Valton Krasniqi - Jetim Jam
Luljeta Krasniqi - Jallla bana
Safet Krasniqi - As Vet Se Di
Vellezrit Krasniqi - Thojke djali jam i ri
Besarta Krasniqi - Besom
Valton Krasniqi - Gjelozia ime e vogel
Hekuran Krasniqi ft LammG dhe Citi - Maturant
Valton Krasniqi - Je e bukur
Lindor-Krasniqi-Kaqurrele
Valton Krasniqi ft Duli - E Martova Djalin
Lendrit Krasniqi - Kqyrni Shoqe 2o
Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun
Valton Krasniqi - Kujtimi i Dashurise
Luljeta Krasniqi - Potpuri Kur i mbusha vjete Kat
Valtoni Krasniqi - Tallava potpuri
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Valton Krasniqi - Mister superfly
V+â-½llez+â-½rit Krasniqi - Programi Festiv
KALTRINA KRASNIQI - KUR IKE TI -
6Nje vajz qe deshta
Valton Krasniqi - Albanian Girls
Valton Krasniqi ft Mc Qoppa - Oh No -

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...