Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Egzon vogel - Unendliche Liebe
Egzoni Vogel - All-llah All-llah
Egzoni Vogel - Fur Dich
Egzoni Vogel - Kshyr me sy nuk jam per ty
Egzoni Vogel - Sagapo deutsch
Egzoni Vogel - Spari Her Kur Kam Taku
Doruntina Qamili dhe Egzoni Vogel - As po as Jo
Fidani Vogel - E kam nzon nje femer
Vellezerit Susuri - Goc e vogel gjithe lezet
Rezarta Shkurta - Budallacke e Vogel
Vjollca Selimi - Ani ani nasht
Fidani vogel Top Tallava
Ilir Shaqiri - Dibra e vogel
Xeli - Quni i vogel don bostan
DakiLLa - E Vogel e Vogel
Zanfina Ismaili - Partizani i vogel
Sinan Hoxha ft Seldi Qalliu - Karajfil i vogel
Ekrem Rama - Anisa e Vogel 2o
Fidani Vogel - Largo
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Egzoni ft OsMan ft Suela - Ejani ju
Vjollca Selimi - Ne kapixhik dola me te pa
Hazbi Therra - Floriani Vogel - Tallava
Irma Libohova-Artizane e vogel
Motrat Duhani ft Jetoni Vogel - Si bombon
Floriani vogel - Oj Medine
Xeni dhe Zejnel Doli - Nqarshi te vogel
Salejdin Miftari - Amaneti i Qamilit te vogel
Fidani Vogel - Sikur ti ska tjeter Femer
Fidani Vogel - Ngjiten kanen
Vjollca Selimi - Quni i vogel don Llokum 2o
Vjollca Selimi - Luje vallen
Mentori i vogel e Vellezrit Krasniqi - Kaqurrele t
Korab Shaqiri - Banesa e vogel
Sevi ft Jetoni i vogel - Ekstremist
MbReTi Ft Floriani Vogel - Jetim
Kadan Duraj - Vashe e vogel
Sinan Hoxha ft Seldi Qalliu - Karajfil i vogel
Gena - Kanarin e vogel
Mensur Kadriu - Amari i Vogel
Fidani Vogel - Te Kan Largu
Vjollca Selimi - Oj dada sale
DudA - Italia E Vogel
Vjollca Selimi - Quni vogel don llokum
Mentori vogel Vllezrit Krasniqi - Gjermanin e kall
Moli - Denisi vogel
Mentor Kurtishi - Karajfili i vogel
Rifat Berisha - Ali Pasha burr i vogel
Fahrije Zoga - Sa e vogel Bota
Bujari Vogel - Lorena Lorena

1  2   >  >>

Loading...
Loading...