Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Elvana Gjata - Turn you on
Elvana Gjata ft Ty Dolla sign - Off Guard
Elvana Gjata - Kush jam une
Elvana Gjata - A mdon
Elvana Gjata - Mengjesi i kesaj here (Acoustic Liv
Elvana Gjata - Turn u on
Elvana Gjata - Me ty
Elvana Gjata Ft Fugaa - Mamani Nejen
Elvana Gjata - Njesoj
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri - Xhamad
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri - Xhamad
Elvana Gjata - Ku Vajti
Elvana Gjata - Vetes
Elvana Gjata - Me tana
Elvana Gjata - Loqka jeme
Elvana Gjata - Pak nga Pak (Acoustic Live Session)
Elvana Gjata - Ti je
Tingulli 3nt - Te 2 Feat Elvana Gjata
Elvana Gjata - Ti Je
Elvana Gjata - Lejla ft. Capital & 2PO2
Elvana Gjata - A ki ti zemer (Top Hits Of )
Elvana Gjata ft Ledri Vula ft John Shahu - Mike
Elvana Gjata - Dancehall
Elvana Gjata - Mames
Elvana Gjata - Si une (Acoustic Live Session)
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal
Elvana Gjata - Puthe
Elvana Gjata ft Flori - Dhe zemra ndal
Elvana Gjata - Xheloz
Elvana Gjata - Afer dhe Larg (Top Hits Of )
Elvana Gjata - Afer dhe Larg
Elvana Gjata - Tavolina e merzise
Elvana Gjata - Ku do qe jam
Elvana Gjata - Vetem RMX
Elvana gjata - As ti (Acoustic Live Session)
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal Remix
Elvana Gjata - Dhe zemra ndal (Kenga Magjike )
Elvana Gjata Ft Kaos - Disco Disco
Elvana Gjata - Afer dhe Larg
Elvana Gjata - A ke Ti Zemer
Elvana Gjata - Festojme
Elvana Gjata - Turn u on (Top Hits Of )
Elvana Gjata - Me ty
Elvana Gjata - Pa Dashuri
Elvana Gjata - A ki ti zemer
Elvana Gjata - Vetes-
Elvana Gjata - Fake
Elvana Gjata - Gjaku im
Elvana Gjata - Turn you
Elvana Gjata ft Flori - Dhe Zemra Ndal (Vicky Remi

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...