Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Erzana Berisha - Shpresa nuk u tret
Erzana Berisha - Ti nuk je ai
Erzana Berisha - ne mesnate
Istref Berisha - Qikat E Kosoves
Adelina Berisha - Merre ket Shpirt
Imran Berisha - Mes Mo Bo Dy Ftyrsh
Mehdi Berisha - Po e martojm vllaun e hasretit
Rifat Berisha - Nysret Shala
Mehdi Berisha - Dy dashni
Adelina Berisha - Sta fal
Adelina Berisha - Kompliment
Flora Gashi & Valon Berisha - E kam burrin ne gjer
Ridvan Berisha - Per gurbet jam nis
Rifat Berisha - Mirsad Idrizi
Rifat Berisha - Vjen mihanja
Mehdi Berisha dhe Lavdim Likaj - Duet nderi
Robert Berisha - Per Ditelindje
Rifat Berisha - Selman Lokaj
Flora Gashi & Valon Berisha - Pse mje idhnu moj ze
Getinjo ftAdelina Berisha - Perjet
Drilon Berisha - Dashuria e Vertet
Valentina Berisha, Gazi dhe Rifat Berisha - Potpur
Gezim Berisha - Xixa xixa
Naser Berisha ft K-Master - Litafeti
Mehdi Berisha - Kur ta ktheva kosove Shpinen
Adelina Berisha - Tkom ik
Faton Berisha - Dashuria Ne Ket jet
Adelina Berisha - Asgje nuk u tha
Gezim Berisha - Lulja prej rrajes
Agron Berisha - Vera
Bekim kumanova - O bylbyl qe fluturon
Rifat Berisha - Fisnik Salihi
Hekurani ft Naser Berisha - Pa kasavet
Naser Berisha - Kur mbetesh vet
Arbnor Berisha - Dashuri moj Dashuri
Imran Berisha - Mbyti ky inat Gruja
Mehdi Berisha - Vajze nga Dukagjini
Rifat Berisha - Meh Uka
Mehdi Berisha - Gjyshi moti mka pas thane
Adelina Berisha - E dehur jam
Adelina-Berisha-Kujdes
Flora Gashi & Valon Berisha - Hajt hopa hopa
Rifat Berisha dhe Mehdi Berisha - Programi Festiv
Rifat Berisha - Mos te harroj se jem shqiptar
Rifat Berisha - Ka po me shkon moj zane
Gezim Berisha - Ama doren
Sef Duraj ft Xheraldina Berisha - Ti me jep energji
Rifat Berisha - Skender maraj
Flora Gashi & Valon Berisha - Sod eshte dit e ejte
Mjellma Berisha - Jeans

1  2  3  4  5   >  >>

Loading...
Loading...