Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Flora Gashi - Sa t kam per zemer
Flora Gashi - Te kam shpirt
Flora Gashi & Valon Berisha - Iku beqaria
Flora Gashi - Fati im
Flora Gashi - Pina viski
Flora Gashi & Valon Berisha - Un po ta silli
Flora Gashi ft. Shqipri Kelmendi ft. Zef Beka - Kenge per LIDERET
Flora Gashi - Sonte do te jem e jotja
Flora Gashi - Me fat o vella
Flora Gashi - Hajde hajde
Shqipe dhe Bekim Kastrati dhe Flora Gashi - Hajde
Flora Gashi ft. Labi - Burrat Pleq me qika te reja
Flora Gashi - Pasunija shkon e vjen
Flora Gashi - Kqyrni nusen edhe dhandrrin 2o
Flora Gashi - Eja eja ti
Flora Gashi - Aman e kam pas ni zambak te bardh
Flora Gashi & Valon Berisha - Kallma nje cigare
Flora Gashi - Vet ke dasht
Flora Gashi - I kan ba sehir dynjase
Flora Gashi - Qke moj fiti
Flora Gashi ft Aziz Murati f Motrat Hoxha f Elion - Potpuri per Dashni
Flora Gashi - Dasma Shqipetare
Flora Gashi - Pa ty
Flora Gashi - Am Dashni
Flora Gashi - Dashuria gjakun ta vlon
Flora Gashi - Zemer i ke bo do vjet
Flora Gashi - Vet ke dasht
Flora Gashi - Bika shiu pa pushu
Flora Gashi & Valon Berisha - Lum kush mer djalin
Flora Gashi - Humbe Familjen
Flora Gashi - Lotin ma ke ndal
Flora Gashi - Informatat
Flora Gashi - Une dhe ti
Flora Gashi ft. Adnan Daci - Dasma Djalit
Flora Gashi - Sonte
Flora Gashi - Para Meje Del Me Tjeter
Flora Gashi - Mos prit Lutje
Flora Gashi - Sa e embel dashuria
Flora Gashi ft Labi - Gurbeti na dogji zemrat
Flora Gashi - Fatin tim vet e ke lyp
Flora Gashi dhe Valon Berisha - Kallma Cigaren
Flora Gashi - Erdh pranvera
Flora Gashi & Valon Berisha - Moll verore
Flora Gashi - Lulija me limona
Flora Gashi - Lumja nana lumja
Bekim Kastrati Dhe Flora Gashi - Moj e Mira
Flora Gashi ft. Aziz Murati - Hajde Nuse
Flora Gashi - Un xheloze ti tradhtar
Flora Gashi - Dasma pa Dasmor
Murat Gjoniku e Flora Gashi - Te vendi i vjeter

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 ...    >  >>

Loading...
Loading...