Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Argjend lloga & flori Lloga - Njeri qesh tjetrri
Argjend Lloga-Njeri qesh dhe tjetri qan
Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi)
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte
Flori - Me fjale te vogla
Flori Ft Ylli Baka - Marina
Flori Mumajesi - Crazy Gril ft 2po2
Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vicky Dj
Flori Geti - Nje here
Murat Gjoniku - E bukur si flori
Flori Mumajesi - Me do ft Artiola Toska
Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki
Aurela Gace Ft Dr Flori and Marsel - Origjinale
Florim Gega, Flori - Ne brendi te shpirtit
Flori Mumajesi Ft Shkurte Gashi - Dashuria
Flori Mumajesi - Thjesht te du
Flori-Next
Dr Flori - Toke toke
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte
Dr Flori - Sma ndjen
Flori Mumajesi ft Vicky Dj - Nallane
Flori Mumajesi - Tallava
Flori Mumajesi - Dedikuar Nanes ft The Dreams
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
Flori feat Luar - Gjithmone
Noga ft Dr Flori - Na kalle
Flori Mumajesi - Me sy mbyllur
MC Qoppa ft. Florim Flori Gega - Kceni kceni
Flori Ft Fugaa - Making Of
Flori ft KAOS - Lule Lule
Flori ft Albatrit Muqiqi dhe Noga - Tequila [ME KU
Arilena Ara feat Flori Mumajesi - Doja
Flori - Play Back
Elvana Gjata ft Flori - Dhe Zemra Ndal (Vicky Remi
Dr Flori ft Fatima - Pasion
Anila ft Dr Flori - Ca Po Menon
Mc Qoppa ft Flori - Xhano
Flori Mumajesi - Tallava Lej Lej
Flori Mumajesi - Fluturimi 70 ft Soni Malaj
Flori Mumajesi ft. Elinel - Ne Shpirt
Flori ft Soni - Fluturimi
Poni ft Dr Flori - Te Ndare
Flori Mumajesi - Next
Flori Mumajesi - Plas
Tingulli 3nt Ft Flori - Syte e Mi
Dule Malindi - Shpirt Flori
Greta Koci ft Dr Flori - Mos thuaj ska kohe
Labi ft. Flori - Ste mbaj inat
Alisia Ft Flori - Ne e Kraia
Ermal Mamaqi ft DrFlori - Mos pi mall bej palester

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...