Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

2po2 Ft Flori - Crazy Girl
Flori ft Argjentina Ramosaj - Ku isha une
Dr Flori - Personale
Elvana Gjata ft Flori - Dhe zemra ndal
Besa ft. Flori - 123
Flori - Perjetesia
Klajdi ft Flori - Lutem une sot
Flori Mumajesi - Ka nat ka dhe dit
Flori Mumajesi ft. Shkurte Gashi - Si Dikur
Flori Mumajesi - Dashuria (Top Hits Of )
Flori Mumajesi - Ta dish mir qe pesoj kjo zemer ft
Flori Mumajesi - Cun Tirone
Flori Mumajesi - Tegilavava ft Albi
Flori Mumajesi - Plas (Instrumentale)
Flori - Next
Flori - Pa Jete
Alisia ft Flori Mumajesi - Na ti mi govori
Flori - Playback
Besa - All in Ft Flori Vicky
Flori - Me Zemer
Flori Feat Albatrit Muqiqi & Noga - Tequila
Flori - Beautiful ft. Ledri Vula
Labi ft Flori - Ste mbaj inat
Flori Mumajesi - Making of ft Fuga
Flori Mumajesi ft Dj Vicky - Shanghai
2PO2 ft Flori - Crazy girl
Flori Mumajesi - Tallava (Top Hits Of )
Flori Mumajesi - Tallava
Flori - Dashuria
Flori feat Fugaa - Making Of
Gena dhe Flori - Jo Vetem Fjale
Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi)
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri - Xhamad
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je ti
Flori - Me zemer
Flori Mumajesi - Dashuria
Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
Dani - Me Flori te kisha mbulu
2Po2 ft Flori Gjithe Jeten (Radio Edit)
Flori Mumajesi - Mariana ft Ylli Baka
Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
Flori - Nuk mund te vdes
Tingulli 3nt Ft Flori - Ani Syn (Top Hits Of )
Flori Mumajesi Ft Shkurte Gashi - Dashuria
Flori Mumajesi - Thjesht te du
Flori-Next
Dr Flori - Toke toke
Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi)
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte
Flori - Me fjale te vogla

<<   <   1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...