Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Flori - Me zemer
Flori Mumajesi - Dashuria
Ledri Vula ft. Flori Mumajesi - Nuk ma la
Dani - Me Flori te kisha mbulu
2Po2 ft Flori Gjithe Jeten (Radio Edit)
Flori Mumajesi - Mariana ft Ylli Baka
Dhurata Dora ft. Flori - Trendafil
Flori - Nuk mund te vdes
Tingulli 3nt Ft Flori - Ani Syn (Top Hits Of )
Flori Mumajesi - Tallava
Flori - Dashuria
Flori feat Fugaa - Making Of
Gena dhe Flori - Jo Vetem Fjale
Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi)
Flori Mumajesi,Elvana Gjata,Mentor Haziri - Xhamad
Elvana Gjata ft Flori - Kuq e zi je ti
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte
Flori - Me fjale te vogla
Flori Ft Ylli Baka - Marina
Flori Mumajesi - Crazy Gril ft 2po2
Flori Mumajesi - Nallane 2 ft. Vicky Dj
Flori Geti - Nje here
Murat Gjoniku - E bukur si flori
Flori Mumajesi - Me do ft Artiola Toska
Ghetto Geasy feat. Flori Mumajesi - Dashni me raki
Aurela Gace Ft Dr Flori and Marsel - Origjinale
Florim Gega, Flori - Ne brendi te shpirtit
Flori Mumajesi Ft Shkurte Gashi - Dashuria
Flori Mumajesi - Thjesht te du
Flori-Next
Dr Flori - Toke toke
Capital T - Sonte (feat Flori Mumajesi)
Dr Flori - Sma ndjen
Flori Mumajesi ft Vicky Dj - Nallane
Flori Mumajesi - Tallava
Flori Mumajesi - Dedikuar Nanes ft The Dreams
Shkurte Gashi ft. Flori Mumajesi - Tu Luta
Flori feat Luar - Gjithmone
Noga ft Dr Flori - Na kalle
Flori Mumajesi - Me sy mbyllur
MC Qoppa ft. Florim Flori Gega - Kceni kceni
Flori Ft Fugaa - Making Of
Flori ft KAOS - Lule Lule
Flori ft Albatrit Muqiqi dhe Noga - Tequila [ME KU
Arilena Ara feat Flori Mumajesi - Doja
Flori - Play Back
Elvana Gjata ft Flori - Dhe Zemra Ndal (Vicky Remi
Dr Flori ft Mondi Tani e Astriti - Bota nuk eshte
Anila ft Dr Flori - Ca Po Menon
Mc Qoppa ft Flori - Xhano

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...