Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Gold AG ft. Gezim Nika - Liridona
Lori, Lendita, Lulja - Hajde knojme me defa
Sala Maloku - Ti me jep gezim
Gezim Salaj Ulqinaku na ka ardhe
Gezim Zefi Ft Tani - 0 Vjet Pavaresi
Gezim Berisha - Qokollada
Gezim Berisha - Hajde hajde jasha
Gezim Doberdolani - E mallkoj veten
Lori, Lendita, Lulja - Kalle i zoti i shtepise
Cadi dhe Ardi - Kurr Mos Paq Gzim
Shyhrete Behluli - Gezim e Lote
Meda - Her Gezim Her Hidherim (VeqHiteNet )
Gezim Berisha - Lumja toka
Gezim Berisha - Luhet vallja tallava
Gezim Doberdolani - Hajt bre zemer
Lori, Lendita, Lulja - Kalle vellau jone
Gezim Berisha - Ne Gurbet
Gezim Salaj - Ah pleqni
Mexhit Selimaj - Sa gezim
Gezim Berisha - Bojna darsem
Gezim Berisha - Para dere na ka bi ni rrush
Gezim Doberdolani - Kosovare
Gezim Doberdolani - Nuk po shof as nuk po nij
Lori, Lendita, Lulja - Nuk do te lejoj
Gezim Kaso - Kuq e zi per cameri
Gezim Salaj - Potpuri
Gezim Salaj ft Alma Velaj - Lot e mall
Gezim Berisha - Lejlim lej
Gezim Berisha - A reja par
Gezim Doberdolani - Plotsoma ket deshir
Lori, Lendita, Lulja - Rrushi
Ardian Limanmera - O sa gezim sa sevda
Gezim Zefi - Ku je moj dashni
Gezim Salaj - Ulqinake
Gezim Berisha - Xixa xixa
Gezim Berisha - Lulja prej rrajes
Gezim Doberdolani - Te kam prit
Lori, Lendita, Lulja - Sa gezim
Gezim Berisha - E verteta
Gezim Zefi - Toplana
Gezim Berisha - Ama doren
Gezim Berisha - Ishalla nuk po bje shi
Blasta feat Gezim Gashi - End Of Time
Gezim Doberdolani - Un pa ty ti pa mu
Lori, Lendita, Lulja - Zemra ime sa te don
Gezim Kaso - Kuq e zi per cameri
Capital T ft. Macro ft Dj Nika - Cest La Guerre
Gezim Berisha - Ferdez
Gezim Berisha - Mesazhi
Lea Metolli feat Blasta and Gezim Gashi - On the f

1  2   >  >>

Loading...
Loading...