Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Aziz Murati - Jalla qik
Aziz Murati ft Elona Leka - Me Rrahin 7 zemra
Aziz Murati - Lujma lujma gishtin
Aziz Murati e Hekuran Krasniqi - Hajde Maturant
Aziz Murati - Kno bilbil
Aziz Murati - Hajde shoto mashallah
Aziz Murati - Oda me tavan
Aziz Murati - Oj lulie
Aziz Murati - Dasme e madhe paska fillu
DJ Bungi ft Jeton Murati - Hajde Baby
Aziz Murati - Sot ka feste
Aziz Murati - Ti Martohesh
Eroll Murati - Tallava
Aziz Murati - Hajde Sonte
Aziz Murati - Oj shoqni
Aziz Murati - Lotet e mia
Aziz Murati - Dada sale
Aziz Murati - I hypa pampurit
Aziz Murati - Ka Nis Vallja
Aziz Murati - Oj Serbi Oj Shtrig e Vjeter [ Live ]
Flora Gashi ft Aziz Murati f Motrat Hoxha f Elion - Potpuri per Dashni
Aziz Murati - Lamtumir
Aziz Murati ft 8KG - Loti seshte tharr
Aziz Murati - Lujma lujma
Aziz Murati - Ritmike
Aziz Murati & Drita Musliu - Lulie bleholla
Aziz Murati - Kalle kalle malin
Aziz Murati - Pina viski
Aziz Murati - Hajde hajde
Aziz Murati - Dhandri nusja si sheqeri
Aziz Murati - As me te mir e as me te keq
Aziz Murati - Te na sonte vallja hidhet
Aziz Murati - Tufa tufa
Eroll Murati - Vet me the te dua
Aziz Murati - Hajde hajde
Aziz Murati - Qe sa koh ne u ndam
Mensur Kadriu dhe Enis Murati - Malli per Nenen
Aziz Murati - Hajt moj mashallah
Aziz Murati - Jalla Shofer
Aziz Murati - Kno bilbil
Aziz Murati - Oj Shoqni
Flora Gashi ft. Aziz Murati - Hajde Nuse
Aziz Murati - Hajde hajde
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Aziz Murati - Lulie belholla
Aziz Murati, Beqir Aliu eAdnan Daci - Ilahi
Aziz Murati - Ani moj e mira
Aziz Murati - Kallma cigaren Xhane Emine
Aziz Murati - Karajfili i vogel
Aziz Murati - Po vete daja

1  2  3  4   >  >>

Loading...
Loading...