Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ganimete Abazi - Dyshoj
Ganimete Abazi Ganja - Mos u pafshim
Ganimete Abazi - Mos u pafshim
Ganimete Abazi - Hija e Askujt
Ganimete Abazi - Hija E Askujt
Ganimete Abazi - Shko
Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Hapi i Pare
Gold AG ft Ganimete Abazi dhe Iliret - Fjalet e qi
Ganimete Abazi - Shko
Ganimete Abazi - Hija e askujt
Shemi (Iliret) ft Ganimete Abazi - Une jam loti yt
Ganimete Abazi - Po te vjen Inati
Ganimete Abazi - Shko
Ganja - Lamtumire
Shqipe Abazi - Ishin puthje mekatare
Dren Abazi dhe Zig Zag Orchestra - Si Era
Ramadan Abazi - Mir e keq kjo shoqni
Ruzhdi Abazi - Dul Lulia 2o
Shqipe Abazi - Une jam ajo
Ganja-Ti ike
Shqipe Abazi - Si nje vit
Ganimete Biba - Tregom tash a te mjafton
Shqipe Abazi - Pse pse nuk me flet
Shqipe Abazi - Dashuri sekrete
Vellezerit Abazi - Sa deshire une kam
Vllezrit Abazi - Lumi Zot Pse Me Denon
Shqipe Abazi - Nuk ishte hera e par qe mtradhtove
Vllezrit Abazi - Si Zog Mali
Shqipe Abazi dhe Xhela - Dikur ishim bashk
Vellezrit Abazi - Erdh pranvera
Dani Abazi - Hajde Moj Dashni
Pro Band Ft. Ganja - Qika e tezes
Vllezrit Abazi - Maturant
Vellezrit Abazi - Kush Te Mashtroj
Vellezrit Abazi - Per cdo dite
Ramadan Abazi - Nje vit te prita
Pro Band ft Ganja - Sheherlike
Vellezrit Abazi - Sa veshtir e kam
Naim Abazi - Maturanti
Shqipe Abazi - Jam vajz pa behane
Ardit Bexheti dhe Shqipe Abazi - Boma ni qare
Ramadan Abazi - Se pa vujt nuk ja din vleren
Ruzhdi Abazi - Kush Ta Blejti 2o
Ganja-U Mashtrova
Anjeza Shahini ft Dren Abazi - Ti Dhe Une
Vllezrit Abazi - A Do Te Vish Ne Ket Pranver
Shqipe Abazi - Dy minuta
Vellezerit Abazi - Sa shume une te deshta
Vllezrit Abazi - Qfar te Thot Zemra
Shqipe Abazi - Ti ke mbet

1  2  3  4   >  >>

Loading...
Loading...