Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ganimete Asllani Kenge Gurbeti
Ganimete Asllani - Kenge gurbeti
Ganimete Asllani - Isa Boletini
Bertan Asllani - Syri Ende Loton
Ganimete Abazi - Shko
Adriatik Asllani - Mu Afro
Berkan Asllani - Romeo
Sead Asllani - Aman moj aman
Bajram Asllani - Hajde Djali i Ri Jepma Besen 2o
Bertan Asllani - Ta Kesh Parasysh
Ganimete Abazi - Hija e askujt
Bertan Asllani - V-Ton - Vendosi
Bertan Asllani - Kot Thua M Fal
Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash me Defa
Bertan Asllani - Yaramaz
Ganimete Biba - Tregom tash a te mjafton
Bajram Asllani - Sykaltroshe 2o
Berkan Asllani - Rruget
Ganimete Abazi ft Kole Oroshi - Hapi i Pare
Bajram Asllani - Byrek Byrek 2o
Bertan Asllani - E Ta Kisha Dit
Ganimete Abazi - Po te vjen Inati
Bertan Asllani Eh ta kisha dit Premier
Bertan Asllani - Akoma te dua
Adriatik Asllani - Potpuri Dasmash
Dj Canny Vs Bertan Asllani - Eh Ta Kisha Dit
Berkan Asllani - Buz gremise
Adriatik Asllani - Gezuar me Lalushin
Bajram Asllani - Se Qpo Vjen Nje Ushtim 2o
Berkan Asllani - Te dashuroj
Gold AG ft Ganimete Abazi dhe Iliret - Fjalet e qi
Bajram Asllani - Po Du Veq Pe Te Pa 2o
Bertan Asllani Ft Big D - Shum Low
Ganimete dhe Ceni - Nena ime
Ganimete Bllaca - Qke or djal
Bertan Asllani - Bhu
Adriatik Asllani - Beqare
Adriana Asllani - Ti me fresko
Adriatik Asllani - Na vjen dita edhe neve
Berkan Asllani - Estravagante
Ganimete Abazi - Hija e Askujt
Bajram Asllani - Te Gjith Miq e Shok 2o
Berkan Asllani - Te lutem shko
Shemi (Iliret) ft Ganimete Abazi - Une jam loti yt
Bajram Asllani - Xhane Xhane 2o
Adriatik Asllani - Matilda
Ganimete Abazi - Hija E Askujt
Ganimete Bllaca - Ma ne fund
Bertan Asllani - Depresive Javet Jan
Adriatik Asllani - Mesazhi ne telefon

1  2   >  >>

Loading...
Loading...