Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Genta Ismajli - Possessive
Hekuran Krasniqi Ft Genta Ismajli - Dridhet 2o
Genta Ismajli Ft Cuneyt Cakym - Sexy
Genta Ismajli - Une te dua
Genta Ismajli - Ska me shqipen tone (Live Gezuar
Genta Ismajli - Game Over
Genta Ismajli - Si ty nuk ka
Genta Ismajli - Dashuri fatale
Genta Ismajli - Planet Me
Genta Ismajli - Maje
Genta Ismajli - Ishe ti o shpirti im
Genta Ismajli - Shkune Tune
Etnon feat Genta Ismajli - Shake it
Genta Ismajli - Pranoje
Genta Ismajli - Unfaithful
Genta Ismajli ft Aurela Gace - River deep Montain
Genta Ismajli - Si ty nuk ka (Club Edit)
Genta Ismajli - Do te jem gjithmon e jotja
Genta Ismajli dhe Edona Llalloshi - Gezuar
Genta Ismajli - Kaluan disa dit
Genta Ismajli ft. MUMA - Squat Baby
Genta Ismajli - Remix
Genta Ismajli - Zor me mu e keq pa mu
Genta Ismajli ftDJ Blunt ft Real 1 - Ole Ole
Genta Ismajli Ft Cuneyt Cakym - Sexy
Genta Ismajli - Hajde Qka Po Pret (Reggae RMX)
Genta Ismajli - Dridhu dridhu
Genta Ismajli - S dua T jem e Tjeter Kujt
Genta Ismajli ft Ardian Bujupi and Dalool - Feel
Genta Ismajli - Ktheu
Albatrit ft. Nurteel ft Genta Ismajli - Po du met pa
Genta Ismajli - S do te pres
Genta Ismajli - Poison
Genta Ismajli - E Kam Provuar
Genta Ismajli - E kam shpirtin eksploziv
Genta Ismajli - Luj me mua
Genta Ismajli - Accident
Genta Ismajli - Dy Dashni
Genta Ismajli - Femrat Shqiptare
Genta Ismajli - Zemra thyhet
Genta Ismajli - Tash vetes mos ja ban rrafsh
Genta Ismajli - Fenomen
GENTA ISMAJLI - Hit zemer
Genta Ismajli - Mix
Genta Ismajli - Idolize Me
Genta Ismajli - Papi
Genta Ismajli - Te dy ishit te ri
Genta Ismajli - Fjal me bisht
Genta Ismajli - Nje panter i zi
Genta Ismajli - Kishe

1  2  3  4   >  >>

Loading...
Loading...