Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Gjystej Vulaj - Bjeri bjeri qiftelise
Gjyste Vulaj - A Behesh Merak
Gjyste Vulaj Live 1
Gjystej Vulaj - Qike e re
Gjyste Vulaj - Live
Gjyste Vulaj - Veq ti
Bjeri Gajdes
Gjyste Vulaj - Ded Gjon Lulu & Adem Jashari
- Gjyste Vulaj - Jam E Lindur Per Ty Djal
Gjyste Vulaj - Mos e Kerko Jeten Tek Vdekja
Gjyste Vulaj - Potpuri Popullore ( Live )
Gjyste Vulaj - Potpuri Popullore
Gjystej Vulaj - Dashuria nuk ka cmim
Gjyste Vulaj - Amazona
Gjyste Vulaj Live 2
Gjystej Vulaj - Rrushi i bardh rrushi i zi
Gjyste Vulaj - Servil
Gjyste Vulaj - A behesh merak
Dul Lulia Te Bunari
Gjyste Vulaj - Vdekrisht te dashuroj
Gjyste Vulaj - Asnjehere Nuk Ta Kam Prish
Gjyste Vulaj - Ndjenjat S Mund Ti Luftoj
Gjyste Vulaj - Si Akullorja Ne Korrik
Gjystej Vulaj - E mas detin me filxhan
Gjyste Vulaj - Ded Gjon Luli, Adem Jashari
Gjyste Vulaj Live 3
Gjystej Vulaj - Sa e embel aq e hidhur
Gjyste Vulaj - Vec nje her
Gjyste Vulaj - Amazona
Hajde Ne Valle
Gjyste Vulaj - Du met fol o djal
Gjyste Vulaj - Dil Moj E Bukur
Gjyste Vulaj - Hot Potpuri
Gjyste Vulaj - Te Padit Syri Kur Dashuron
Gjystej Vulaj - Knaqu edhe sonte
Gjyste Vulaj - Dielli Dhe Hana
Gjyste Vulaj Live 4
Gjystej Vulaj - Servil
Gjyste Vulaj - Maximum
Gjyste Vulaj - Shpirtin tek ti e kam
Hajde Shoto Mashalla
Gjyste Vulaj - Gjaku ne vena
Gjyste Vulaj - E Kane Kot
Gjyste Vulaj - Potpuri
Gjyste Vulaj - Ti Me Ben Te Pasur Pa Para
Gjystej Vulaj - Kur te behet deti kos
Gjyste Vulaj - Ne Zemer Te Kam
Gjyste Vulaj Live 5
Gjystej Vulaj - Si askush tjeter
Gjyste Vulaj - A PO KENI HOT

1  2   >  >>

Loading...
Loading...