Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Hidaver Osmani -Merita
_Sa_bukur_vallezojne_gocat
Gold Ag ft Remzie Osmani - Flamur n zemer
Visar Osmani - 0 dit
Remzie Osmani - Shoku po martohet
Nexhat Osmani - Humbi Dashura (Greqisht)
Remzie Osmani - Kur jam kane nje vakt i ri
Nexhat Osmani - Pendohu
Nexhat Osmani - Po bojm lum
Selvije dhe Blerim Osmani - Dashuri e vjeter
Visar Osmani - O isha vetem tuj mendu
Remzie Osmani - Pishman
Nexhat Osmani - Sa je i ri
- Arta Osmani - Ska rendesi a jam e para
Osmani e Enveri me Rizen - Mori Shkoder
Remzie Nexhat Osmani - Amaneti
Nexhat Osmani - Sa minuta
Selvije dhe Blerim Osmani - Rreth e rreth i rashe
Arta Osmani Ft Traboini - Sa te jet kjo jet o shpi
Remzie Osmani - Nusja jone
Remzie Osmani - Keng Malli-
- Arta Osmani - Syrin tende katile moj
Remzie Osmani - Qikat nga gurbeti
Xheza ft Arta Osmani - Fatit Nuk i Dihet
Remzia e Nexhati - Ah Moj gru
Astriti Ft Eki dhe Nexhat Osmani - Sdua Tjeter
Nexhat Osmani - Skerkoj falje
Remzie Osmani - Thuaj ti thuaj
Nexhat Osmani - Moren fund
Remzie Nexhat Osmani - Hajt Hopa Hopa
Remzie Osmani - Ne kete dite ma te lumtur
Nexhat Osmani - Qfar te don ty zemra
Afif Osmani - Pendimi
Arta Osmani - Nafije nafije
_O_shijak_me_halle
Remzie Osmani - Me u Bashku Trojet Shqipetare
Visar Osmani - Ah q me ka vra dasnija jote
Nexhat ft Remzie Osmani - Ah Moj Moter
Nexhat Osmani - Humbi dashuria
Remzie Osmani - Pa hile
Nexhat Osmani - Ai qe di te vuaj
Nexhat Osmani - sKerkoj falje
Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal
Selvije dhe Blerim Osmani - Fustani i bardh
Visar Osmani - Per her t par dashnin fillova
Hekurani ft. Deon Osmani - Nentori i gurit
Nexhat Osmani - Ti e din qka me pelqen
- Arta Osmani - Boll kam prit
Osmani e Enveri me Rizen - Ne bjeshke te Shales
Arta Osmani - Block e ke

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...