Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Jeta Faqolli - Cfare
Jeta Faqolli - Shko
Jeta Faqolli - Sa shume genjen
Jeta Faqolli ft Kastro Zizo - Bashke
Deep System ft Jeta Faqolli - Its time
Jeta Faqolli - Unazen
Jeta Faqolli - Ske per tu penduar
Jeta Faqolli - Shko
Jeta Faqolli - Dua
Jeta Faqolli - Mu afro
Jeta Faqolli - Me vjen keq
Jeta Faqolli - Provokimet
Jeta Faqolli - Nje Zemer
Jeta Faqolli - Vetem me Ty
Jeta Faqolli - Harroje Emrin Tim
BimBimma ft. Cyanide - Jeta e shkurt
Gold AG - Jeta Koka Sprov
B-Kena ft Petro-G - Jeta na Mashtron
Adrian Gaxha feat SnouBlack - Ti tani
Viola - Jeta qenka shum e mire
Alberije Hadergjonaj - Jeta s eshte loder
Argjentina Ramosaj - Jeta Vazhdon (Radio Edit)
Ekrem Ymeri - Eja e dashur
Soni Malaj ft. Gena - Ti jeta
Murat Gjuniku - Nuk eshte jeta me mashtrime
Ylber Idrizi - Fati im ne dore te huaj
Avni Bushi - Nuk eshte jeta 00 vjet
Sabri Fejzullahu - Nje fotografi
Fahrije Zogaj - Jeta pa ty vazhdon
Hekurani ft Vjosa Emini - Jeta jem
Dani - Jeta pa ty
Julian Lekocaj ft Unix Band - Jeta ime
Dani dhe Sofra Pejane - Kenge kushtuar Ekrem Turj
Vigan ft Edber - Jeta Vazhdon
Bekim Deari-Na Shkoj Jeta
Nadi - Jallah se ne pej o kshtu bahet jeta
Dani - Krejt mi ke perzi
Adelina Ndoj - Sa te dua o jeta ime
Naseri - Jeta eshte si elefant
Ylber Idrizi - Sot ose neser
Rovena Stefa - Jeta Jeta
Labinot Tahiri Labi jeta eshte e gjat
Sabri Fejzullahu - Kush dashurin nuk e qmon
Fahrije Zogaj - Se jeta nis
Mihrije Braha - Ti nuk je shtepia ime
Selajdin Miftari - Ne gurbet me kaloj jeta (Live )
Valton Krasniqi Se kto qefe i ka jeta
Xhavit Sadiku - Dy data ne kalendar
Duli - Jeta ime
Buqe Rama-Nuk shkon jeta pa ty

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...