Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shpat Kasapi - Shpresa e fundit
Remzie Osmani - Kenge per Ukshin Hotin
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Nji Dit Dile
5Valon Haliti - Kenge per masakren e Reqakut
Zyber Avdiu - Potpuri kenge popullore
Aida Doci - Zemra zemra
Maki - E mike mike more moj
8Valon Haliti - Kenge Kushtar Rapsodit Augustin Uk
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash 1 (Live )
2Bijt e Sef Mleqanit
Ramize dhe Mirvet - Bilbili ne kashte
BimBimma ft. Keepman - Kenge me dy fjal
Gazmend Rama - Mos e bon djal veten hor
Xeli - Rrang e dang sahani
Shqipe Kryeziu - E spo tbesojna
Elidon Celaj - Rrjedh ne kenge e ligjerime
Ramize dhe Mirvet - Moj e mire shume ta due namin
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kjaj Mihane
Salim Arifi dhe Grupi XXL - E kam begenis oj nane
Vellezerit Gashi - Kenge Per Isa Begun
Leonora Jakupi - Kenge nga jugu i Shqiperise
Fatmir Hoxha - Jam i lumtur dhe krenar
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Nji Lulisht
Shaqir Cervadiku - Kenge per Agim Qelajn
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Napoloni (Live )
Aida Doci - Ka than vllau jone
Ganimete Asllani - Kenge gurbeti
Rovena Stefa - Kenge Dasmash
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Dora Jote Tu Pra
6Valon Haliti - Kenge per Shemsi Ahmetin
Te Bijte e Sefe Mleqanit - Kenge Folklorike
Ilir Shaqiri - Kenge per Shefqet Bazaj
Maki - Kush mi qan hallet e mija
Valon Haliti - Kenge Per Eset Ibishin
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash 2 (Live )
3Bijt e Sef Mleqanit
Ramize dhe Mirvet - Do ti kallim fitilat
Savanna - Kenge Shpirti
Gazmend Rama - Pse po brendon shpirti
Xeli - Hajde halla e madhe
Shqipe Kryeziu - Hajde me shuplak
Fatbardha Mustafa - Kenge dasmash
Ramize dhe Mirvet - Na ka ardhe ni dore
Nazife dhe Merita Bunjaku - Ngjitet kana
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Hajde halla e madhe (L
Vellezerit Haliti - Kenge Per Deshmorin Eset Ibish
Meda - Tre mije vjet - Kenge per Pavarsine
Fatmir Hoxha - Ne nje darsem-potpuri -
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Rrem Demneri
Shaqir Cervadiku - Kenge per Xheladin Gashin - Pla

1  2  3  4  5   >  >>

Loading...
Loading...