Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Kaltrina Selimi - Ti se don askend
Irkenc Hyka ft Kaltrina Selimi - Kthema
Kaltrina Selimi - Ditelindja
Kaltrina Selimi Ft Yllka Kuqi - Me Fejsbuk po Luft
Teuta Selimi - Mir po lujka lojen
Lendita Selimi - vjet te nana
Teuta Selimi - Ska Ska
Lendita Selimi - Oj lulije
Teuta Selimi - Magnet
Teuta Selimi - Rend e rend
Teuta Selimi - Krejt po sillet
Bajram Selimi - Oh nene
Teuta Selimi - Kallet atmosfera
Valon Selimi ft Armendi - Dridhe
Vjollca Selimi - Dimijat e Nuses 2o
Kaltrina Mulliqi - Ritmin dua ta ndjej ( show fes
Teuta Selimi - Tallava
Nazmie Selimi - Te lutem
Teuta Selimi - Qpo loton or bylbyl
Teuta Selimi - Moj hatixhe
Afrim Muqiqi Lendita Selimi - Lulie Potpuri
Vjollca Selimi - Jo Jo per Ty se nenqmoj Veten 2o
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Katile
Sinan Vllasaliu Ft Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter
Lendita Selimi - As kafe as llafe
Vjollca Selimi - Ani ani nasht
Teuta Selimi - Para meje lun e qesh
Lendita Selimi - Maturant
Teuta Selimi - Viski cola Live
Vjollca Selimi dhe Aziz Murati - Pike ne zemer
Lendita Selimi - Prishtinen e kallem
Teuta Selimi - Maturantet
Teuta Selimi - Falli
Teuta Selimi - Tallava
Rovena Stefa ft Daim Lala ft Vjollca Selimi - E ombel
Teuta Selimi - Kthehu ore Vlla
Bajram Selimi - Nje femije i varfer
Teuta Selimi - Kush ka dal aman
Lendita Selimi - Kush ta blejti
Vjollca Selimi - Ani Ani Nasht 2o
Teuta Selimi - Ti ne Zemren time
Teuta Selimi - Sille sille qiko at mindil
Teuta Selimi - O dridhe qiko at mindil
Dafina Zeqiri ft Getoar Selimi - D & G
Vjollca Selimi - Potpuri 1
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Kqyrni shoqe
Vjollca Selimi - Nuk rrezikon

<<   <   1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...