Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Vjollca Selimi - Ne Sabah kendon Bilbili 2o
Agon Amiga ft. Teuta Selimi - Lej Lej
Teuta Selimi - Po knoj me Loder
Nazmie Selimi - Waiting
Teuta Selimi - Ishin puthje mekatare
Aferdita Hamiti Selimi - Isha rruges tuj kalu
Vjollca Selimi - Hajdi Qiqka hajdi na ta Kallim 2
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Hyn ne valle
Sef Duraj ft Lindita Selimi - Prfundimisht
Lendita Selimi - Ani moj e mira
Vjollca Selimi - Dimijat e nuses
Teuta Selimi - Lamtumir
Lendita Selimi - Lumja nana
Teuta Selimi - Nje Unaz Live
Teuta Selimi - Mos i thuaj askujt
Lendita Selimi - Ne nje dasem
Vjollca Selimi - Jo per ty se nenqmoj veten
Teuta Selimi - Me ke ba gjys njeri
Teuta Selimi - Po knojna me loder
Teuta Selimi - Buzet Digjen
Bajram Selimi - Jeta pa ty
Teuta Selimi - Je ma e mira
Teuta Selimi e Beni Baksi - Ama ben Hallall
Vjollca Selimi - O Nan Nan po me Dhemb Dora 2o
KALTRINA KRASNIQI - KUR IKE TI -
Teuta Selimi - Rend me Rend
Ismet Bexheti dhe Lendita Selimi - Moj moter
Nora ,Genta,Kaltrina dhe Gili - Xixellonja
Teuta Selimi - Kqyrni shoqe
Aferdita Hamiti Selimi LIVE
Vjollca Selimi - Vin Vaporat 2o
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Teuta Selimi - Katile
Sinan Vllasaliu Ft Teuta Selimi - Nuk Ka Tjeter
Lendita Selimi - As kafe as llafe
Vjollca Selimi - Ani ani nasht
Teuta Selimi - Mir po lujka lojen
Lendita Selimi - vjet te nana
Teuta Selimi - Ska Ska
Lendita Selimi - Oj lulije
Teuta Selimi - Magnet
Teuta Selimi - Rend e rend
Teuta Selimi - Krejt po sillet
Bajram Selimi - Oh nene
Teuta Selimi - Kallet atmosfera
Valon Selimi ft Armendi - Dridhe
Vjollca Selimi - Dimijat e Nuses 2o
Kaltrina Mulliqi - Ritmin dua ta ndjej ( show fes
Teuta Selimi - Tallava

<<   <   1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...