Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Duli - Kenge kercovare
Ramize dhe Mirvet - Kush po luan valle
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kenge dasmash
Salim Arifi dhe Grupi XXL - E bukur na ka dal nusj
Taulant Bajraliu - Kenge Dasmash
Eranda Libohova - Grure dhe kenge
Fatmir Hoxha - Hiq marakun spo ma din
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Per Midis Pazari
Rina - Plage e Pa Sheruar
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Moj e mira ne dere te
Aida Doci - Jena shpi e madhe
Shpat Kasapi - Mos qaj per mua
Mhill Krasniqi - Te kam zemer te kam shpirt
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Me Pak Bejte
4Valon Haliti - Kenge per deshmoret e Koshares
Duli - Kenge kercovare
Aida Doci - U knaqem tallava
Maki - Dale dal po na vjen behari
6Valon Haliti - Kenge Per Ukshin Hoti
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - DaL e dal Po Vje
1Bijt e Sef Mleqanit
Machiato Band - Kenge turke (Live )
Irkenc Hyka - Kenge Shpirti
Gazmend Rama - Kjo e treta e verteta
Xeli - Moj unaz a rreth me or
Shqipe Kryeziu - Dul lulija te bunari
Elidon Celaj - Rrjedh ne kenge e ligjerime
Ramize dhe Mirvet - Moj e mire shume ta due namin
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kjaj Mihane
Salim Arifi dhe Grupi XXL - E kam begenis oj nane
Vellezerit Gashi - Kenge Per Isa Begun
Leonora Jakupi - Kenge nga jugu i Shqiperise
Fatmir Hoxha - Jam i lumtur dhe krenar
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Nji Lulisht
Shaqir Cervadiku - Kenge per Agim Qelajn
Salim Arifi dhe Grupi XXL - Napoloni (Live )
Aida Doci - Ka than vllau jone
Shpat Kasapi - Shpresa e fundit
Remzie Osmani - Kenge per Ukshin Hotin
Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Nji Dit Dile
5Valon Haliti - Kenge per masakren e Reqakut
Zyber Avdiu - Potpuri kenge popullore
Aida Doci - Zemra zemra
Maki - E mike mike more moj
8Valon Haliti - Kenge Kushtar Rapsodit Augustin Uk
Fadil Keca dhe Play Band - Kenge dasmash 1 (Live )
2Bijt e Sef Mleqanit
Ramize dhe Mirvet - Bilbili ne kashte
BimBimma ft. Keepman - Kenge me dy fjal
Gazmend Rama - Mos e bon djal veten hor

1  2  3  4  5   >  >>