Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Per ty
Afrim Muqiqi Ft Labinot Tahiri - Kur e Lujna Shote
Labinot Tahiri - Takim si ne enderr
Labi - Besen tende
Labinot Tahiri Labi - Sa pa fat qellova
Labi - Live 1
Labinot Tahiri - Flas ti sme degjon
Labinon Tahiri (LABI) - Me ike ne erresire
Labinot Tahiri Don Labi - Syt e Zi
Labinot Tahiri - Kam deshire
Labinot Tahiri - Potpuri - Unaz - A lelelele Mavi
Labinot Tahiri LABI - Paramendo
Labinot Tahiri (LABI) - A mke Shpirt
E vet nana djalin e vet
Labinot Tahiri - E kom Emrin Kosovar
Labinot Tahiri - Interesgjike
Sa mka mar malli
Labinot Tahiri - O Gurbet Live
Labinot Tahiri - Dashni e Pare
Labinot Tahiri - Nana marton djalin 2o
Labi - Live 2
Labinot Tahiri - A thu ka pranver per mu
Labinot Tahiri - Ste Mbaj Inat
Labinot Tahiri (LABI) - Ani ani loqka jeme
Labinot Tahiri Don Labi - Zemra Ma Thot Vashe
Labinot Tahiri - Me ka zen sevdaja
Labinot Tahiri Merrma zemren ti
Labinot Tahiri (LABI) - Kjo serenate
Do unaz apo gjerdan
Labinot Tahiri - Falma Dashurin
Labinot Tahiri (LABI) - Nare Nare
Labinot Tahiri LABI - Ti je dada
Selman Kadria
Meda - Live
Labinot Tahiri - Leternjoftimi
Labinot Tahiri - Qaijn kur ta pish 2o
Labi - Live 3
Labinot Tahiri - Dua te bertas
Labinot Tahiri - O Gurbet
Labinot Tahiri (LABI) - Te pres mas ve
Labi - Takim si ne enderr
Labinot Tahiri - Mavi Mavi
Labinot Tahiri Mesazh ne telefon
Labinot Tahiri (LABI) - Si Gjethet ne Pranvere
Jam merzit
Labinot Tahiri - Kemi nje gjuh dhe nje kulture
Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen (Live )
Labinot Tahiri LABI - Falma gabimin
Tradhtare
Meda - Live2

1  2  3  4  5  6  7  8   >  >>

Loading...
Loading...