Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Leonora Poloska - Jo jo jo
Leonora Poloska Ft Mc Kresha - Kush o Mama
Leonora Poloska - Po du me vajtu
Leonora Jakupi - A mke harru
Leonora Jakupi - Kush do Ta Puthi Buzen
Leonora Poloska - Kush
Leonora Poloska - Veq ty te kam
Leonora Jakupi - Mos kerko falje
Leonora Jakupi - iluzion
Leonora Jakupi - O Beqar
Leonora Jakupi - Te jap rast
Leonora Hajdari - Koha le te flase
BLERO FT LEONORA - CRAZY
Leonora Poloska - Buzet tua
Ardit Bexheti ft Leonora Poloska - Ai shikim
Leonora Poloska - Deri kur keshtu
Leonora Jakupi ft Gold AG - Pushke e cifteli
Leonora Sahiti - Shko mos u kthe
Leonora Jakupi - I Harruar
Leonora Poloska - Sa Larg
Leonora Jakupi - Kush je ti
Leonora Poloska ft Mc Kresha Tavnik City - Kush o
Leonora Poloska - Te fala Zemren
Leonora Jakupi - Nje Kompliment
Leonora Jakupi - Iluzion
Leonora Jakupi - Tash kur Ste Kam
Leonora Jakupi - Ti me je Shum Xheloz
Sinan Vllasaliu ft Leonora Jakupi - Nje uragan
- Leonora Poloska - Drite e syve te mi
Leonora Poloska - Do te digjem (English version)
Leonora Jakupi - Se ndaloj
Ajet Sinani-Leonora
Dj PiRoMaN ft LeoNoRa JaKuPi - Ky EshTe FunDi - Re
Leonora Poloska - Shko
Leonora Jakupi - Kush ka Faj
Leonora Paloska - skam faj
Leonora Jakupi - Kush do Ta Puthi Buzen
Leonora Jakupi - Nuk e dua jeten
Leonora Poloska - Engjulli im
Leonora Jakupi - Ti me je Shum Xheloz
Leonora Jakupi - Ti nuk ekziston
Vjollca Selimi ft Leonora dhe Leunita Perteshi - E
Leonora Jakupi - A Do Te Jam E Jotja
Leonora Poloska - DoTeDigjem
Leonora Jakupi - Diamant
Leonora Jakupi - As mos provo
Leonora - Shikimi Na Tradhton
Leonora Poloska - Te dua
Leonora Jakupi - Larg Nga Syte E Mi
Dj PiRoMaN ft LeoNoRa JaKuPi - Ky EshTe FunDi - Re

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...