Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Linda Halimi - Te dua vertet
Linda Halimi - A Mans World (Rare Cut)
Linda Halimi - Te dua vertete Kenga Magjike
Linda Halimi Feat Boyan - Closer
Blero Ft Etno Engjujt ft Linda Halimi - Qdo nat
Remzie Osmani Linda Halimi - Luje Vallen
Linda Halimi - At Last (Live )
Linda Halimi - Dont Ever Leave Me
Linda Halimi - A Mans World (Rare Cut)
Linda Halimi Ft Nora Istrefi And Big-D - All Mine
Linda Halimi - Don t ever leave me
Linda Halimi - At Last (Live )
Linda Halimi - Me e forte se kurre
Linda Halimi - Larte me ty
Linda Halimi - Me e forte se kurre
Linda Halimi - Ndihme
The Mike Feat Linda Halimi - 1 Dhe i vetmi
Linda Halimi - Promises
Linda Halimi e Nora Istrefi ft Big-D - All mine
Linda Halimi - Vetem syte e tu
Big D & Linda Halimi - Supa Dupa Fly
Gazi , Linda , Buqja - Pallma gjilan
Kontrast ft Besart Halimi - Emine
Linda Shabani - Dua Te Bahem Lot
Linda Mirena - Tung, Tung
Linda Shabani & Gazi - Jam ndiet
Linda Shabani - Hajde hajde
Besart Halimi - Endrrat
Labinot dhe Linda Hakaj - Here ke njera here ke tj
Murat Gjoniku dhe Linda Shabani - Ah moj Qika
Agim Haliti & Fadil Fetahu - Oj Lulie Potpuri 2o
Gazi , Linda , Buqja - Pare pare
Njomza Mejzini - Linda per ty
Linda - Enderroja
Linda Shabani - A don zemren time
Dinamit ft Sicky Ft Ar-Linda - Lidhje Serioze
Linda Shabani - Faji Im
Linda Kulla - Te kam fiksim
Linda Shabani - Shprehu
Linda,Era,Toni dhe Heki - Shekulli jone
Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla
Linda Shabani - Qdo mbremje
Linda Zanzi - Nje Muaj
Agim Haliti & Fadil Fetahu - 8 me 2 Potpuri 2o
Linda Zanzi - Ke gabuar
Agim Haliti & Fadil Fetahu - Sabrie Potpuri 2o
Besart Halimi - Ti nuk me ndjen
Gazi , Linda , Buqja - Party party
Kontrast Ft Besart Halimi - Emrin
Linda - Prapa Shpines Time

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...