Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Linda Shabani - Ti je mesuar
Linda Shabani - Ruaje Unazen
Linda Shabani - Tipi im
Linda Shabani - Zemer vajto ti
Linda Shabani - Sugarja E Nanes
Linda Shabani - Ti je loqka ti je zemra
Linda & Shukri Shabani - Luj Luj Dardanase
Linda Shabani - Aventurat jo nuk i du
Linda Shabani - Ani Zemer Ska Problem
Linda Shabani - Qdo mbremje
Linda Shabani - Ciao ciao
Linda Shabani - Dit Per Dit
Linda Shabani - Nuk Po e Kuptoj Lojen
Linda Shabani - Ti Mendon
Linda Shabani - A don zemren time
Linda Shabani - Dua Te Bahem Lot
Linda Shabani & Gazi - Jam ndiet
Murat Gjoniku dhe Linda Shabani - Ah moj Qika
Linda Shabani - Hajde hajde
Linda Shabani - Dasma
Linda Shabani - Faji Im
Linda Shabani - Shprehu
Linda Shabani - Avanturat jo si du
Linda Shabani - Me Fal
Linda Shabani - Ndarja
Linda Shabani - Mos Trokit Ne Der
Linda Shabani - Fol drejt
Linda Shabani - Tallava
Linda Drenovci - Injurant
Mirsad Shabani - Obsesion
Ahmeti e Visar Shabani - Dasem e madhe sante fillo
Linda Sadiku - Perse o zot
The Mike Feat Linda Halimi - 1 Dhe i vetmi
Blertina Shabani - Pranvera
Blerim Shabani - Zemer
Linda Halimi - At Last (Live )
Skender-Shabani-Perty
Gazi , Linda , Buqja - Party party
Linda Halimi - Larte me ty
Armend Shabani - O kur e pash oj nan
Gazi & Buqja Linda - Ndash me dit Potpuri
Faraoni G- Shabani Sandokani
Gazi Buqja Linda - te dua te dua Potpuri
Linda Drenovci -Ti mos eja
Mirsad Shabani - Pse nuk me thua
Besim Shabani - Mikesha
Xhoni ft Linda - Ti e din
Zyber Avdiu - Linda
Xhemil Saliu dhe Linda - Kendojn Dy Bylbyla
Gazi , Linda , Buqja - Alo alo

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...