Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lumturie Tahiri - Qysh e kam dashnorin
Lumturie Tahiri - Zemra ime
Lumturie Tahiri - Sagapo
Lumturie Tahiri - Shiki baba
Lumturie Tahiri - Teper jemi dashuru
Lumturie Tahiri - Ti vetem ti
Lumturie Tahiri - Vetem tallava
Lumturie Tahiri - A mke dashuru ndonjehere
Lumturie Tahiri - Xhemile
Lumturie Tahiri - Hajde shpirt
Lumturie Tahiri - Keshtu bejme darsem ne veleshte
Lumturie Tahiri - Zemer zemer
Adelina Tahiri - Gjysma Tjeter
Labinot Tahiri - O Gurbet
Labinot Tahiri Labi - Falja jote
Labinot Tahiri Don Labi - Mbreteresh e Bukuris
Anduena Tahiri - Gjitha po i di
Labinot Tahiri (LABI) - Nare Nare
Adelina Tahiri - Dua te me Duash
Labinot Tahiri Mesazh ne telefon
Labinot Tahiri ft Dorandd - Ti e din
Aj kujtim i vjeter
Anduena Tahiri - Do ta djeg fotografin
Anduena Tahiri - Jete me mu po lun
Adelina Tahiri - Wiski
Adelina Tahiri - Bad Boy
Meda - Live2
O burgu i zi
Fitim Tahiri - Me Mungon
Labinot Tahiri (LABI) - A Mke Shpirt
Adelina Tahiri - Enderr e Vjeter
Labinot Tahiri - Kujt i Paske Ngja
Albi Otr ft Nebih Tahiri (Bushi) - Erdha Erdha
Tash je pishmon
Labinot Tahiri - Leternjoftimi
Adelina Tahiri ft Eugena Aliu - Ani Ani
Adelina Tahiri Ft Loti - Vuaj
Labinot Tahiri - Loti
Labinon Tahiri (LABI) - Shum po vuaj zemer
Adelina Tahiri - Me trego
Labi dhe Bini - Live
Labinot Tahiri feat 2TON - Krejt ti fala
Labinot Tahiri Don Labi - N`Gurbet Live
Anduena Tahiri - Ke status tjeter
Labinot Tahiri (Labi) - Une e du Xhemilen (Live )
Adelina Tahiri - Eliksir
Adelina Tahiri - lemza
Labinot Tahiri Xhemile Xhemile
Adelina Tahiri - Dale kadale
Beje zot

1  2  3  4  5   >  >>

Loading...
Loading...