Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mehdi Berisha - Ku po bika defi
Mehdi Berisha - O sa mir me kan shqiptar
Mehdi Berisha - Ma e bukura sonte vallezon
Mehdi Berisha - Ty te pata zemer
Mehdi Berisha - Njemi male larg vatanit
Mehdi Berisha - Vaji i nanes
Mehdi Berisha - Per Fejese
Mehdi Berisha - Vend i dashtun ku une linda
Rifat Berisha dhe Mehdi Berisha - Programi Festiv
Mehdi Berisha - Kur ta ktheva kosove Shpinen
Mehdi Berisha - Po e martojm vllaun e hasretit
Mehdi Berisha - Veterani i luftes
Mehdi Berisha - Vajze nga Dukagjini
Mehdi Berisha - Dy dashni
Mehdi Berisha dhe Lavdim Likaj - Duet nderi
Mehdi Berisha - E kam dit qe te marr ty
Mehdi Berisha - Gjyshi moti mka pas thane
Mehdi Berisha - Flutro zog
Mehdi Berisha - Ne gurbet ditet e pleqerise
Rifat Berisha - Xhevdet e Adem Plava
Flora Gashi - Vet ke dasht
Gezim Berisha - Kjo unaz
Blasta ft. Adelina Berisha - Lema
Adelina Berisha - Kujdes
Befrim Berisha - Ja Resulallah - Salawat
Adelina Berisha - A dalim
Drilon Berisha - Hubi dashuria
Valentina Berisha - Me ka vra dashnia
Gezim Berisha - Neve nuk na dhimet malli
Adelina Berisha ft. Egoo - Coco
Erzana Berisha - ne mesnate
Bekim kumanova - A me fol a mos me fol
Rifat Berisha - Dita e Flamurit
Xheraldina Berisha - Bone
Faton Berisha - Kendoni o ju shokt e mi
Adelina Berisha - Party People
Mehdi Dumoshi - Ama doren moj xhane (Potpuri)
Gezim Berisha - Ne Gurbet
5Valon Haliti - Kenge Per Elez Geci Dhe Magjun Ber
Xheraldina Berisha ft. AROS - Mundesh
Adelina Berisha - Zemra Jote
Rifat Berisha Shkurte Fejza Shaqir Cervadiku Ma
Besnik Berisha - Ti nuk e din
Rifat Berisha - Faruk Zekaj
Rifat Berisha - Gjyshit Mehmet Zekaj
Adelina Berisha - Bonita
Rifat Berisha - Deshmori Afrim Gjuraj
Flora Gashi & Valon Berisha - Lum kush mer djalin
Imran Berisha - Ne Ket Ersir Ti Bobon Drit
Drilon Berisha - Rrugve

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...