Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Merita Halili - lule te bukura ka tirona
Unknown - Track
Merita Halili - moj fellenxe, moj mitare
Unknown - Track 9
Merita Halili - nje dite me del
Merita Halili - o tirona jone
Merita Halili - rituali nuses dhe i dhendrit
Merita Halili - shtat zymbylat
Merita Halili - Mehalla e daut beut
Merita Halili - tek cesmia e stanit
Merita Halili - Zoti ty te vrafte
Unknown - Track 1
Merita Bunjaku - pa ty
Merita Bunjaku - Malli per nanen
Nazife dhe Merita Bunjaku - Ngjitet kana
Goldi Halili - Rroj per dashurine
Merita Gashi - Pot perbej pash perendin
Resmije Krasniqi - Knon bilbili
Resmije Krasniqi - Nate e fundit
Merita Bunjaku - Dil moj vajz te bunari
Merita Spahiu Muqiqi - Zemren e shite
Nazife dhe Merita Bunjaku - Nusja e dhendrri krah
Halili dhe Isa - Halil Hamza dhe Mbledh Davleti
Merita Gashi - Si llokum i embel
Resmije Krasniqi - Shkove ti shkove
Nazife dhe Merita Bunjaku - Djali dades
Labinot Rexha ft. Valbona Halili - Kjo dashni
Nazife dhe Merita Bunjaku - Ti ne zemren time
Xheza e Shqipe Kastrati - Rita oj merita
Merita Gashi - Vallahi bilahi
Merita Lika - Cigani
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Nazife dhe Merita Bunjaku - Hyn ne valle prishtina
Valbona Halili ft Aranit Hoxha ft Shkurte Fejza - Mka marre Malli
Nysreti Dhe Merita - Syt e Tu
Valbona Halili - Milioneri
Merita Gashi - Zemer je per mu
Merita - Pse te besova
Resmije dhe Merita - Molle mori Molle
Nazife dhe Merita Bunjaku - Ka faj syri qe tka pa
Sef Duraj ft Merita Latifi - Rrushe
Merita Bunjaku - Me sy te shikoj
Naim Qukiqi dhe Merita Kastrati - Xhan kam me te t
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie
Blero ftChipsi dhe Halili - Afrohu ma ngat
Hidaver Osmani -Merita
Resmije dhe Merita - Qeli molla Qeli
Nazife dhe Merita Bunjaku - Kan met knu lulije
Sefe Duraj ft Merita Latifi - Potpuri
Halili dhe Naimi - Fryni Era

1  2   >  >>

Loading...
Loading...