Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mimoza Shkodra - Puthjet tua
Mimoza Shkodra - Me doje ti
Mimoza Shkodra - Jo mos e kerko
Mimoza Shkodra - Jallah Shkofer
Mimoza Shkodra - Iku beqaria
Mimoza Shkodra - Kafe e llokum
Mimoza Shkodra - Te Dashuroj
Mimoza Shkodra - Te Dua Te Dua
Mimoza Shkodra - Un e kam nje zemer
Mimoza Shkodra - Ki me ni
Mimoza Shkodra - Jo Mos e Kerko, Boma Ni Amani
Mimoza Shkodra - Injorant
Mimoza Shkodra - Vaj Vaj
Mimoza Shkodra - Zemra kur don zemren
Mimoza Shkodra - Fllad Veror
Mimoza Shkodra - Lamtumire
Mimoza Shkodra - Luj qiko
Meda ft Mimoza Shkodra - O mehlem
Mimoza Shkodra - Xhaketa
Mimoza Shkodra - Ndarja
Mimoza Shkodra - Pika ime e nxehte
Mimoza Shkodra - Mos e kerko
Mimoza Shkodra - Burrat nuk jane si ti
Mimoza-Shkodra-Tallavaavdideqanitkurtishnakushtaki
Mimoza Shkodra - Boll inati
Mimoza Shkodra - Larg Prej Teje
Mimoza Shkodra - Lute nana bijen
Mimoza Shkodra - Xhan te kam
Mimoza Shkodra - Puthje tua
Mimoza Shkodra - Krejt mi more
Mimoza Shkodra - Mos e kerko
Mimoza Shkodra - Burim ferizajt
Baboo Darabuka Ft Dj Benity dhe Mimoza Shkodra - V
Seldi Qalliu Ft Mimoza Shkodra - Pare Pare
Mimoza Shkodra - Bojna dasem
Mimoza Shkodra - E urrej
Mimoza Shkodra - Mavi Mavi
Mimoza Shkodra - Mrapa shpine
Mimoza Shkodra ft Seldi Qalliu - Sa Kujtime
Mimoza Shkodra - Ndarja
Mimoza Shkodra - Meli meli
Mimoza Shkodra - Krejt mi morre
Ermal Fejzullahu ft Mimoza Shkodra - Zemer zemer
Mimoza Shkodra - Beqare
Mimoza Shkodra - Do te kendoj nje kenge
Genc Prelvukaj feat. Mimoza Shkodra - Jemi nda
Mimoza Shkodra - Me Kamino (Spanish)
Mimoza Shkodra - Nese sonte
Mimoza Shkodra - Sot Dot Pi
Mimoza Shkodra - Zoti i madhi

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...