Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Naim KrasniqiAdelina Berisha dhe Grupi Polifonia -
Naim Krasniqi - Lamtumire
Naim Krasniqi - Shiu i Veres
Naim Krasniqi - Zemra gebnjeshtare
Hekuran Krasniqi - Edhe sonte
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Valton Krasniqi - Albanian Girls Oriental House R
Valton Krasniqi - Zemra me ben Tak
Lendrit Krasniqi - Jam Deh Me Raki 2o
Naim Qukiqi dhe Merita Kastrati - Xhan kam me te t
Ramadan Krasniqi - Kjo dashnia
ValtonKrasniqi-Ejaeja
Edi Krasniqi - Hajde shoto mashalla
Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Hekuran Krasniqi dhe Arton Cervadiku - Dje dhe sot
Ali Krasniqi ft. Motrat Mustafa - Gjalle na mbajti shpirtin kenga
Luljeta Krasniqi - A tkan thane
Mhill Krasniqi - Keng per deshmoret e rugoves
Vellezrit Krasniqi - Djalin tim moj vajza
Mirlinda Krasniqi - Te amo
Lumnije Krasniqi - Nuse ne gurbet
Luan Krasniqi - Dul lulija te bunari
Ramadan Krasniqi - Mos prano
Luljeta Krasniqi - Aman Aman
Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa
Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Naim Qukiqi - Nene e nuse
Luljeta Krasniqi - Mos ma prish qefin
Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty
Vellezrit Krasniqi - Sa lule i ka pranvera
Naim Qukiqi - S dua te t shoh
Naim Aliu - Ti moj lulja e malsis
Merita Gashi - Vallahi bilahi
Hekuran Krasniqi ft Fisniket - Ajo me Mbyti
Valton Krasniqi - Je e bukur
Hekuran Krasniqi LeGenda - Qokollat
Naim Ukaj - Kur Nata Korqen e Mbulon
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ne baz te
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nusja e tij
Luljeta Krasniqi - Sa kam vuajtur
Valtoni Krasniqi - Sagapo (Te dua )
Ymerli Krasniqi - Valle 2
Niki ft Hekuran Krasniqi - Oferta me e mir
Resmije Krasniqi - Shkove ti shkove
Valton Krasniqi - Ti je bo mami

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...