Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ymerli Krasniqi dhe Valbona spahiu feat Baba Trodo
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Besa Krasniqi - Enderr e Vertete
Dafina Zeqiri,Sinan Vllasaliu,Big Mama,Naim Abazi
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim
Fatmir Krasniqi - Isha ne vetmi
Naim Abazi - Ismet Asllani
Hekuran Krasniqi - Fustani (Live)
Fadil Krasniqi - Sot a neser
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Valton Krasniqi - One Day
Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2o
Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit
Valton Krasniqi - Falje te kerkoj
Luan Krasniqi - Prej sabahit deri ndrek
Valton Krasniqi - Jetim Jam
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Un nuk jam si ti
Legenda Ft Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen
Hekuran Krasniqi - Jam i yti
Valton Krasniqi - Ndjej mall per ty
Lumnije Krasniqi dhe Selim Arifi - Kuke Qik
Valton Krasniqi - Kthema Zot
Luljeta Krasniqi - Dy Vllayni
Mhill Krasniqi - Keng per fan noli
Vellezrit Krasniqi - Emine
Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Motrat Mustafa & Besim Krasniqi - Perhajr na koft
Luan Krasniqi - O kur e pash at vajzen te shkolla
Valton Krasniqi - Kujtimi i Dashurise
Luljeta Krasniqi - Kalle me tupan
Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara
Luljeta Krasniqi - Pa adres
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - I hypa vap
Vellezerit Krasniqi - Programi Festiv
Luljeta Krasniqi - O Rrush i yi
Shkurte Fejza - Naser Krasniqi
Ymerli Krasniqi - Ah dashni ah dashni
Sami Krasniqi - Dy Minuta
Naim Hoti - Ty ta Hangsha Zemren
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie
Krenar Krasniqi ft Lori - Date e vecante
Daim Lala - Ymer Krasniqi - Tan me rend
Ramadan-Krasniqi-Mengadal
Naim Ukaj - Potpuri 2
Hekuran Krasniqi - Vetem e lash Nanen
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Qefe qefe
Ramadan Krasniqi (DANI) - Engjell apo djall
Luljeta Krasniqi-Aman Aman

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...