Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty
Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri
Hekuran Krasniqi - Pa ty
Fadili Krasniqi - Leonarda
Valton Krasniqi - Rastesisht u pame
Vllezrit Krasniqi - Qoje kryt moj nusja jon
Lindi ft Hekuran Krasniqi - Ajo qika
Luan Krasniqi - Ani kur pe lun aman o pajanja vall
Valton Krasniqi ft LMontana P Dogg - Dridhe Belin
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Po ta silli rreth e rreth
Luljeta Krasniqi - Djal Hastreti
Hekuran Krasniqi - Live
Valton Krasniqi - Shko larg nga syt e mi
Mhill Krasniqi - Deshmori i kombit Arsim Pergjegja
Luljeta Krasniqi - Gjyle o Lan
Mhill Krasniqi - Ne drras te vekut kush po kan
Vellezrit Krasniqi - Ku po shkon moj rrushja lales
Hamdi dhe Elmi Dakaj - Dil o Muj Krasniqi
Mhill Krasniqi - Deshmori kombit Agim Zenuni
Merita Gashi - Ku tka lala goce
Ymerli Krasniqi - Luj Kosovare luj Shqiptare
Luljeta Krasniqi - Luj Xhemile
Fati Krasniqi - Dy fjale me ti than
Luljeta Krasniqi - Sylqe Begu
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Kumurit e
Ramadan Krasniqi (DANI) - O llokum
Luljeta Krasniqi - Oj Lule U Thave
Valtoni Krasniqi - Live Hip Hop tallva
Ymerli-Krasniqi - E verteta del ne shesh
Ymerli Krasniqi - Instrumentale
Naim Qukiqi - Ilahi per Nenen
Merita dhe Resmije - Tash je Pendu
Valton Krasniqi - Perhajr tkoft i Zoti shpise
Aferdita Krasniqi - Enderra e zjarrte
2Krejt Me Ren
Mentori vogel Vllezrit Krasniqi - Gjermanin e kall
Naim Ukaj - Potpuri 4
Hekuran Krasniqi ft Geni ft Alban - Djali i deshmo
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Shkoj e vi
Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah
Luljeta Krasniqi-Luj Xhemile
Valton Krasniqi Ft Chipsy - Krejt OK
Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time
Besarta Krasniqi - Besom
Dani - Per ty
Berat Krasniqi - Hajde Hajde

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...