Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Naser Berisha Ft K-Master - Litafeti
Naser Berisha - Kur mbetesh vet
Naser Berisha - Deti i lodhur
Naser Berisha ft K-Master - Litafeti
Hekurani ft Naser Berisha - Pa kasavet
Naser Berisha - Lora
Mehdi Berisha - Po e martojm vllaun e hasretit
Bekim kumanova - A me fol a mos me fol
Flora Gashi & Valon Berisha - Moll verore
Gezim Berisha - A reja par
- Kadencat Dhe Naser Maqedonci - Mitrovic
Flora Gashi dhe Valon Berisha - Kallma Cigaren
Rifat Berisha - Fisnik Salihi
Robert Berisha - Per Ty
Rifat Berisha - Mirsad Idrizi
Dj Sina Ft Naser Bytyqi - Lojrat e Tua Remix
Edita Berisha - Lumja Vjehrra 2o
Edita Berisha - Dashuri Vrastare
Adelina Berisha - Zemra Jote
Valentina Berisha - Sonte luhet vallja
Naser Maqedonci - Tallava
Nora Istrefi ft. Robert Berisha - Ska inat
Adelina Berisha - Zemra Jote
Naser & Labinot Beqiri - Te kisha me u ba flutur
Labinot dhe Naser Beqiri - Ah pranvera
Imran Berisha - Nje Prentim Bet Malkim
Rifat Berisha - Deshmori Afrim Gjuraj
Adelina Berisha - Sa larg je
Mehdi Berisha - Veterani i luftes
Adelina Berisha - Nje puthje
Drilon Berisha - Zemra ime
Naser & Labinot Beqiri - Aman dashni
Naser Bytyqi - Hajde nvalle dor per dor
Gazi ft Isuf Berisha - Te bashkojme trojet
Agron Berisha - Vera
Adelina Berisha - Kujdes
Besnik Berisha - Hot Girl
Gezim Berisha - Lejlim lej
Robert Berisha - Ste njoh me
Faton Berisha - Ti ishe
Rifat Berisha - Ku e rrite shtatin
Naser Rafuna - Instrumental
Adelina Berisha - I got it
Mehdi Berisha - Vajze nga Dukagjini
Bekim kumanova - Kaluan vite
Flora Gashi & Valon Berisha - Na vjen dita edhe ne
Gezim Berisha - Lulja prej rrajes
- Kadencat Dhe Naser Maqedonci - Potpuri
Flora Gashi dhe Valon Berisha - Potpuri
Rifat Berisha - Elez Geci & Maxhun Berisha

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...