Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Shkurte ft Naxhije Fejza - Per ty moter
Shkurte Fejza - Me fal o zot
Shkurte Fejza - Hidhet valla qame
Shkurte Fejza - Naser Krasniqi
Shkurte Fejza - Fjalet e Zemres
Shkurte Fejza - Nusja e djalit
Shkurte Fejza & Gresa Behluli - A je ti ajo
Naxhie Fejza - Keng dasmash
Shkurte Fejza - Prap per ty
Shkurte Fejza - Lulet e shamise
Shkurte Fejza - Sa ka mall
Shkurte Fejza - Sheqerja
Shkurte Fejza ft. Gressa Behluli - Nena dhe bija
Shkurte Fejza - Kendo Ti Bilbil Fushave
Shkurte Fejza - Mos qaj per mua
Shkurte Fejza - Bajram Curri
Shkurte Fejza - Hajde hajde buzqershi
Shkurte Fejza - Edmond Hoxha
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Shkurte Fejza - Luj
Shkurte Fejza - Esat Shabani
Shkurte Fejza - Kush merr rrugen e gurbetit
Shkurte Fejza - Me ty
Shkurte Fejza - Kenga ime
Shkurte Fejza - Nasimi Elshani
Shkurte Fejza ft Gresa Behluli - Nena ime
Shkurte Fejza - Syte e tu
Shkurte Fejza - Dy Kosova
Naxhie Fejza - Lulja Shqiptare
Shkurte Fejza - Kthimi Skenderbeut
Shkurte Fejza dhe Gresa Behluli - Nena dhe bija
Shkurte Fejza - Ka than nana
Sokol Fejza - Kismeti dhe paret
Shkurte Fejza - Sheshi
Shkurte Fejza - Nena Dhe Bia
Shkurte Fejza - Keng Per Halim Ametaj
Shkurte Fejza - Behu hazer bije
Shkurte Fejza - Lulja e Kismetit
Shkurte Fejza - Hazir Selimaj
Shkurte Fejza - O Zambaki i Bardh
Shkurte Fejza - Mos qaj per mua
Shkurte Fejza - Kodra e diellit
Shkurte Fejza - Nuhi Mazreku
Valbona Halili ft Aranit Hoxha ft Shkurte Fejza - Mka marre Malli
Shkurte Fejza - Moj Kosove Ilirike
Shkurte Fejza - Me qef tkena marr
Naxhie Fejza - Mergimtari
Shkurte Fejza - Komandant Hamez Jashari drite lirie
Shkurte Fejza - Brumagji O Brumagji
Shkurte Fejza - Po na merr vallja hejshi
Shkurte Fejza - Kuvendi i junikut

1  2  3   >  >>

Loading...
Loading...