Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nexhat Osmani - Instrumental
Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek
Nexhat Osmani - Vin vaporat
Remzie Nexhat Osmani - Kafe Muhabet
Nexhat Osmani - Plakesh
Nexhat Osmani - Gjeje nusen dhe dashnin
Remzie ft Nexhat Osmani - TE DUA
Nexhat Osmani - Sa here me merr malli
Nexhat Osmani - Sulqe begu
Nexhat Osmani - Of of sa mir ta bana
Remzie ft Nexhat Osmani - Diamant
Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise
Nexhat Osmani - Kollaj kollaj
Remzie Nexhat Osmani - A e din Moter
Nexhat Osmani - Her me pare her pa pare
Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise
Remzie Nexhat Osmani - Rrotull Rrotull Kjo Dynja
Nexhat Osmani - 2017
Nexhat Osmani - Humbi Dashura (Greqisht)
Nexhat Osmani - Qasaj zemres tane
Nexhat Osmani - A po rrina
Nexhat Osmani - Sa je i ri
Nexhat Osmani - Sdua tjeter
Nexhat Osmani - Sa minuta
Remzie ft Nexhat Osmani - Amanet djemve te ri
Nexhat Osmani - Asnjeher
Nexhat Osmani - Moj Kosove nuri i lavdise
Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani - Burri per 7 gra
Nexhat Osmani - Mpelqen
Nexhat Osmani - Me doli tymi
Remzie Nexhat Osmani - Kaj Shehide
Remzie Nexhat Osmani - Sot Po Behesh Nuse
Nexhat Osmani - Humbi dashuria
Nexhat Osmani - Embelsira
Nexhat Osmani
Nexhat Osmani - Jemi nda per nje fjal
Remzie ft Nexhat Osmani - Per Sy e faqe
Nexhat Osmani - Ti e din qka me pelqen
Nexhat Osmani Dhe Lumnie Ramadani - Kur Ke Dashuri
Nexhat Osmani - Sot po kthehem
Nexhat Osmani - Fjala E Urte Popullore
Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek
Nexhat Osmani - Me mi dhan te mirat e botes
Remzie Nexhat Osmani - Rreth Pazarit
Remzie Nexhat Osmani - Dil Moj Cuc e Bukur
Nexhat Osmani - Dashuri pa fjale
Nexhat Osmani - Pa fat
Nexhat Osmani - Gezuar Se Bashku Me Perrallen 1
Nexhat Osmani - Zemer
Nexhat Osmani & Lumja - Kur ke dashuri

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...