Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Nysret Muqiqi - Me i bukuri gabim
Nysret Muqiqi - Fukara
Afrim Muciqi - Sille sille qiko ate shami
Afrim Muqiqi - Te dua
Afrim Muqiqi Lendita Selimi - Lulie Potpuri
Afrim Muciqi - Kenga e Zahir Pajazitit
Afrim Muqiqi - Live
Afrim Muqiqi - Instrumental
Albatrit Muqiqi - Sa sa
Afrim Muqiqi - - Track 6
Afrim Muciqi - Ty tkam marre me sevda
Albatrit Muqiqi - Pyete Vetveten
Afrim Muqiqi - Tallava Live
Afrim Muciqi - Kur ece rruges
Afrim Muqiqi - Live 1
Afrim Muqiqi - Ne Po Ndahemi
Shyhrete Behluli dhe Afrim Muqiqi - Shpirti jem
Afrim Muqiqi - - Track
Afrim Muqiqi - Prej Kosoves ne gurbet
Nysret Haxha - Aferdita
Afrim Muqiqi - Zgjohu nuse pak ma heret 2o
Afrim Muciqi - Mire se erdhe nusja jone
Afrim Muqiqi - Live 6
Noga Ft Albatrit Muqiqi - Qysh Po Thu
Afrim Muqiqi ft Gold Ag - Oj toka e Kosoves
Afrim Muciqi - Boll e mire koke moj qike
Nystret Muqiqi - Falmi floket e gjata
Nysret Haxha - Telefoni
Nysret Haxha dhe Afrim Gashi - Na ra dielli
Afrim Muciqi - Per sevda e disponim
Afrim Muqiqi - 2 Gershetat
Afrim Muqiqi - Dert mi dert
Engjellusha Salihu Afrim Muqiqi - Po ta boj hallall
Afrim Muciqi - Do ti kallim fitilat
Nystret Muqiqi - The Qafen
Nysret Sheremeti - Ridvana
Afrim Muqiqi - Ma jep vetem nje Rast
Afrim Muciqi - Tallava Live 1
Afrim Muqiqi - Moj Selvije
Afrim Muqiqi dhe Yjet - Perjet
Afrim Muciqi - Knojna me vullnet
Afrim Muqiqi - Live
Afrim Muqiqi - Kur te Takova
Albatrit Muqiqi - Zemra e Braktisur
Afrim Muqiqi - - Track 7
Afrim Muciqi - Unaze moj unaze e arte
Albatrit Muqiqi - Qysh Po Thu
Afrim Muqiqi Ft Labinot Tahiri - Kur e Lujna Shote
Afrim Muciqi - Kur ti pash o rruzat ne fyt
Afrim Muqiqi - Live

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...