Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Premtim Mehmeti - Do te them te dua
Premtim Mehmeti - Xhelozia
Premtim Mehmeti - Dy here zemren ma ke vra
Premtim Mehmeti - Pranoje
Premtim Mehmeti - Dy motra
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Premtim Mehmeti - Fjala dashuri
Premtim Mehmeti - Krejt I di
Premtim Mehmeti - Me fale
Premtim Mehmeti - A ka ma keq
Premtim Mehmeti - Ose une ose ti
Premtim Mehmeti - As natan e as n`ket ane
Premtim Mehmeti - Pranoje
Premtim Mehmeti - Bone zemren guri
Premtim Mehmeti - Prap te dua
Alban Mehmeti - Qike kalova rruges sate
Alban Mehmeti ft Mirsa Kerqeli - Si modele
Ylber Aliu dhe Avni Mehmeti - Un me ty jetoj
Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - MusixBox
Alban Mehmeti - Knon bilbili (Live )
Alban Mehmeti - Ta du
Alban Mehmeti - Potpuri Shote (Live )
Alban Mehmeti dhe Shqipri Kelmendi - Potpuri
Alban Mehmeti - Te lumet na
Alban Mehmeti - Maturant
Alban Mehmeti - Aferdita (Live )
Adem Mehmeti - Zemra ime po te thret
Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Alban Mehmeti - Kur une vdes per ty (Live )
Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Ora 12
Alban Mehmeti - Shijaku (Live )
Alban Mehmeti ft Astrit dhe Eki - Ama Buzen
Alban Mehmeti - Ta kthen zoti
Alban Mehmeti - Mos harro
Alban Mehmeti - Ata sy (Live )
Alban Mehmeti - Ti me Cmend
Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - Potpuri 1
Alban Mehmeti - Kush po lun me mu ne valle (Live )
Kaltrina Selimi ft Alban Mehmeti - Potpuri
Alban Mehmeti - Syzez Biondin (Live )
Burim Mehmeti - Asniher
Alban Mehmeti - Hajmali
Alban Mehmeti - Nje here kam vdek (Album Live )
Alban Mehmeti - Bolla lara lara (Live )
Alban Mehmeti - 3 minuta
Alban Mehmeti ft Kaltrina Selimi - Potpuri 2
Alban Mehmeti - Lujma lujma doren mbi dore (Live )
Alban Mehmeti - Engjull me Duvak
Alban Mehmeti - Vashe me sy te shkruar (Live )
Alban Mehmeti - Ne Ditelindjen Tende

1  2   >  >>

Loading...
Loading...