Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Ramadan Krasniqi (DANI) - Jeta ne diaspore
Ramadan Krasniqi DANI - Emrin tem mos e permend
Ramadan Krasniqi (DANI) - Tani krejt u pa
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim
Dani - Juve zoti ju bekoft
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nusja e tij
Dani - Kalle qitja timin
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil
Dani - Kjo buk e gurbetit
Ramadan Krasniqi (DANI) - Engjell apo djall
Dani - Per ty
Ramadan Krasniqi (DANI) - Esmere moj esmere
Ramadan Krasniqi (DANI) - O llokum
Dani - Tekilla party
Ramadan Krasniqi (Dani) - Me Sabah
Ramadan Krasniqi DANI - Potpuri
Ramadan Krasniqi (DANI) - Me sabah
Dani - Valla moj pejane
Ramadan-Krasniqi-Mengadal
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
Ramadan Krasniqi ft Mimoza Mustafa - Neve s na shkon
Ramadan Krasniqi - Kjo dashnia
Ramadan Krasniqi - A falet dashnia
Ramadan Krasniqi - Princeshe
Ramadan Krasniqi - Mos prano
Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty
Arjela Krasniqi-Do jetoj
ValtonKrasniqi-Dashuroj
Dani & Nusreti & Nazimi & Dritero - Qka po thot de
Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara
Hekuran Krasniqi e grupi Fama - Qika e mir
Fatmir Krasniqi - Ata Sy (Live )
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Arjela Krasniqi - Me thuaj pse
Valton Krasniqi - Luj Qyqek
Hekuran Krasniqi - Qaj me lot
Dani - Tallava
Dani - Bregut vis po me shkon
Vellezrit Krasniqi - Thojke djali jam i ri
Xhela dhe Dani - Zjarr Zjarr
Lendrit Krasniqi - Me Ka Zan Sevdaja 2o
Dani - Rruges isha tu kalu (Live )
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovar
Dani - Kjo buk e gurbetit
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Dani - Asaj
Lindor-Krasniqi-Kaqurrele
Luljeta Krasniqi - Kur vjen pleqria
Hekuran Krasniqi - Jam i yti
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 ...    >  >>

Loading...
Loading...