Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Remzie Osmani - Here ne ate marte e ne kete marte
Nexhat ft Remzie Osmani - Ah Moj Moter
Remzie Osmani - Sevdaja
Moj e mira
Remzie Osmani - Kenge per Ukshin Hotin
Remzie Osmani - Live
Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani - Burri per 7 gra
Remzie Osmani - Pse Me Flet
Remzie Osmani - Une jam dada
Remzije Osmani - Te dua
Remzie dhe Nexhat Osmani - Gjerdani Dashurise
Remzie Nexhat Osmani - Kafe Muhabet
Remzie Osmani - Ja fala te gjitha
Remzie Osmani - Nuse
Nen nje hije
Remzie Osmani - Ku je o maturant
Remzie Osmani - Agim Ramadani
Remzie dhe Nexhat Osmani - Luj qyqek
Remzie ft Nexhat Osmani - Falma
Remzie Osmani - Pa Hile
Remzie Nexhat Osmani - A e din Moter
Remzie ft Nexhat Osmani - Merre Merre zemren time
Remzie Osmani Linda Halimi - Luje Vallen
Remzie Osmani - Sonte bejna darsem
Remzie Nexhat Osmani - Rrotull Rrotull Kjo Dynja
Remzie Osmani - O nizam
Nexhat dhe Remzije Osmani - Mos u kthe
Remzie Osmani - Jetoj
Remzie Osmani - Po martohemi
Remzie Osmani - Gurbeti
Remzie Osmani - Kjo Dashnia esht Kismet
Remzie Osmani - O Bylbyl
Remzie Osmani - Edhe nje nate pa ty
Nexhat Osmani - Asnjeher
Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani - Amaneti
Remzie Nexhat Osmani - O Sa mire
Remzie Osmani - Hajdut Zemrash
Remzie Nexhat Osmani - Kaj Shehide
Remzie Osmani - Fale Dashurine
Remzie Nexhat Osmani - Sot Po Behesh Nuse
Remzie Osmani - Nje pjese shpirti
Remzie Nexhat Osmani - Dil Moj Cuc e Bukur
Remzie Osmani - Ku je shpirt
Remzie Osmani - O Bylbyl
Remzie Osmani - Dasma e Djalit
Remzie Osmani - Veq Per Ty
Remzie Osmani - Paja e nuseris
Shyhrete Behluli Remzie Osmani Motrat Mustafa -
Nexhat Osmani - Fjala E Urte Popullore
Remzie Osmani dhe Nexhat Osmani - Lum kush gjen fa

1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...