Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Visar Osmani - Sa kujtime
Hekurani ft. Deon Osmani - Nentori i gurit
- Arta Osmani - Hajt zemer hajt
Arta Osmani - Block e ke
Nexhat Osmani - Moj Kosove nuri i lavdise
Nexhat Osmani - Instrumental
Arta Osmani - Ti sje fati im
Afif Osmani - Kujdes Moter
Remzije Osmani dhe Vellezrit Krasniqi - Bjeri defi
_Kur_do_te_behesh_nuse
Ilir Shaqiri - Bardhyl Osmani
Nexhat Osmani - Qasaj zemres tane
Nexhat Osmani
_Kur_vdes_per_ty
Osmani e Beqa me Enverin - Me Bismele Ne Selamet
Visar Osmani - Dil niher moj vajz e bukur
Nexhat Osmani - Kurbetit
Remzije Osmani - Potpuri
Nexhat Osmani - Sdua tjeter
Qendrim Pllana ft Gentrit Osmani - Brenga Ime
Nexhat Osmani - Hileqare
Selvije dhe Blerim Osmani - Ky takimi
Visar Osmani - Sikur flutur
Nexhat Osmani - Syte e Saj
- Arta Osmani - Djal me sy te shkruar
Nexhat Osmani - Boll
Nexhat-Osmani-Mojkosovenuriilavdise
Nexhat Osmani - Kollaj kollaj
Nexhat Osmani - Her me pare her pa pare
Afif Osmani - Ndihmo o Allah
Arta Osmani - Fol qka ta don zemra
_S_ish_ba_nami
Blerim Osmani - Koha Erdhi
Nexhat Osmani - Embelsira
Remzie Strumcaku (Rema)
_Dridhet_zemra
Selvije dhe Blerim Osmani - Ku e begenise lulije k
Visar Osmani - Ishte dit e nxeht
Nexhat Osmani - Njehere vera ka dera vjen
Agim Osmani - Kur isha i ri
Nexhat Osmani Dhe Lumnie Ramadani - Kur Ke Dashuri
Nexhat Osmani - Jam ra nhal
Selvije dhe Blerim Osmani - Oj lulije fleta e fton
Visar Osmani - Ti n zemren time
Nexhat Osmani - Gur
- Arta Osmani - Kjo dashija qoft mallku
Astrit ft Nexhat Osmani dhe Eki (Klani Shqiptar) -
Nexhat Osmani - Me doli tymi
Afif Osmani - Oh ju Prinder
Arta Osmani - Kaqurrele

<<   <   1  2  3  4  5  6   >  >>

Loading...
Loading...