Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Teuta Bogujevci - Kaloj pran rruges son te vjeter
Aferdita Hamiti Selimi - Isha rruges tuj kalu
ReTic Ft Join-T - Rruges kur e Sho (Rap HIP-HOP Be
1-KY - Rruges per nShpi
Motrat Hajzeri - Rruges per prishtine
DudA ft B-Genius-Rruges tem
Alban Mehmeti - Qike kalova rruges sate
Ylli Demaj - Rruges Duke Ecur Potpuri
Afrim Muciqi - Kur ece rruges
Fadil Fetahu - Rruges nga Tetova
Dj Blunt Ft Noizy Real 1 - Rruges Tu Shku
DUDA ft B Genius Rruges Tem
Avdyl Mziu - Rruges isha tuj Kalu 2o
Dani - Rruges isha tu kalu (Live )
Afrim Muciqi - Tuj shetit rruges te pusit
Motrat Hajzeri - Rruges per Prishtine
Adnan Kryeziu - Qik kalova rruges sate
ReTic Ft Join-T - Rruges kur e Sho
Barooti - I Rruges
Mehdi Dumoshi - Rruges me gur (Potpuri)
Bashkim Spahiu - Rruges me gur
Teuta Bogujevci - Kaloj pran rruges sone te vjeter
Dj Blunt ft Noizy Real1 - Rruges tu shku
Agron Ahmeti - Rruges me gure
Fadil Fetahu - Rruges nga Tetova 2o
Valmir Shala (Vali) - Rruges duke ecur
Muharrem Ahmeti - Qiko kalove rruges tande
Stresi ft Loni - Ushtari Rruges
Imortel feat UniKKatiL & 2Po2 - Besnik i Rruges
Kumrije Biba - Rruges isha tu kalu
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu
Dani - Rruges isha tu kalu (Live )
Rrufeja feat 2po2 - Pimp i rruges
Blunt ft Real - Rruges
Rebel aka UniKKatiL - Besnik i Rruges
UniKKatiL - Ju ha per sgjalli (diss Tingulli 3 & R
Xhanja - Rruges duke ecur
NEC - Rruges Shajnit (dedication to Shyne)
2po2 ft Bruno - Prej rruges
Muharrem Ahmeti - Qike Kalova Rruges
Elinel - Rruges
feduard Zikolli - Ritmi ne zemer 2
Xhanja - Rruges me gur oj nane
Veli - Rruges isha tuj kalu
Buraku Grupi Fama - Qike kalova rruges sate
Burim Aliu - Ec rruges dhe mendoj
GJIKO - CUNAT E RRUGES

Loading...
Loading...