Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Rovena Dilo - Fama
Rovena Dilo - Dega E Dafines
Rovena Dilo - Vajze moj lule moj
Rovena Dilo - Fjalet E Qiriut
Rovena Dilo - Keputa nje gjethe dafine
Rovena Dilo - Si Zogj Me Cicerima
Rovena Dilo Sajmir Braho - Kur xhirohej nje film
Rovena Dilo - Thellezat
Rovena Dilo - Kur celin bozhuret
Rovena Dilo - Ne do puthemi
Rovena Dilo - Nen Kuroren E Ullirit
Rovena Dilo - Me Dhe Drite Nga Syri Yt
Rovena Dilo - Mimoza e dashurise
Rovena Dilo - Ante i tokes sime
Rovena Dilo - Memedheu
Rovena Dilo - Ne moshen e rinise
Rovena Dilo - Fjalet e perjetshme
Rovena Dilo - Mimoza E Dashurise
Rovena Dilo - Rrjedh ne kenge e ligjerime
Rovena Dilo - Dorezohem
Rovena Dilo&Pirro Qako - Per nje qast me ndali zem
Rovena Dilo - Kam Frike Nga Dashuria
Rovena Dilo - Shi bie ne tirane
Rovena Dilo - Dorezohem
Rovena Dilo ft. Onat - Ma jo
Rovena Dilo - Celem
Rovena Dilo - Ftujka
Rovena Dilo - Vajze me kacurela
Afrimi Rovena Eminja Sinani Ermali Soni - min Liv
Rovena Stefa - Udha e mbare
Rovena Stefa - Me ben Magji
Rovena Stefa - Bolla Lara Lara, Dada Sale, Degjo
Rovena Stefa - paraja
Rovena Stefa - Thrret Prizreni mori Shkoder
Shpati ft Rovena ft Mergimi - Fati im ishe ti
Rovena Stefa - Djepi
Rovena Stefa - Kthehu ti
Rovena Stefa - Hajmalia
Rovena Stefa - Si ja ben pa Mua
Rovena Stefa - Kenge Dasmash
Rovena Stefa ft Sala Jashari - Amaneti
Rovena Stefa - Vec nje jete
Rovena Stefa - Zemer Zemer
Rovena & Genti - S jam Balade
Rovena Stefa - Malli
Rovena Stefa - Ti je larg
Rovena Stefa - Dasma, LLokumi
Duli dhe Rovena - Xhelozoj
Rovena Stefa ft Daim Lala ft Vjollca Selimi - E ombel
Rovena Stefa - Falmi Falmi Syt e Zi

1  2   >  >>

Loading...
Loading...