Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Hekuran Krasniqi - Live
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Takat
Hekuran Krasniqi - Lene cigaren
Luljeta Krasniqi - Jallla bana
Safet Krasniqi - As Vet Se Di
Vellezrit Krasniqi - Thojke djali jam i ri
Ymerli Krasniqi - Valle 1
Rifadije dhe Edi Krasniqi - Jo moj Zemer
Arjela Krasniqi - Me thuaj pse
Valton Krasniqi - Nuk ta fal
Valton Krasniqi - Je e bukur
Lindor-Krasniqi-Kaqurrele
Sadik Uka - Ty a te kam than
Lendrit Krasniqi - Shinanajnaj 2o
Luan Krasniqi - Prej sabahit deri ndrek
Ymerli Krasniqi ft Valbona Spahiu - Habibi Habibi
Luljeta Krasniqi - Potpuri Kur i mbusha vjete Kat
Valtoni Krasniqi - Tallava potpuri
Ramadan Krasniqi - Me Ngadal
Besarta Krasniqi - Te lutem Harrom
Valton Krasniqi - Martohet zotnija
Masar Siani dhe Luan Krasniqi - Kenga E Hasan Ages
KALTRINA KRASNIQI - KUR IKE TI -
6Nje vajz qe deshta
Valton Krasniqi - Albanian Girls
Valton Krasniqi - Jemi Nr 1
Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2o
Luan Krasniqi - O kur e pash at vajzen te shkolla
Zyber Avdiu ft Ibadete Krasniqi - Loqka
Luljeta Krasniqi-Lujma Lujma
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Me sabah
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Vllezrit Krasniqi - Te koft perhajr e me nafak
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie
Ramadan Krasniqi - Princeshe
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Legenda Ft Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ne baz te
Saranda Krasniqi - Luj Luj
Hekuran Krasniqi - Tezja
Mhill Krasniqi - Keng per deshmorin e kombit beat

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...