Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Valton Krasniqi - Sa tkam dasht
Luljeta Krasniqi - Kalle me tupan
Fati Krasniqi - Dy fjale me ti than
Luljeta Krasniqi - Rremo Titana
Hekuran Krasniqi Ft Lindi, Klani Shqiptar - Sa mir
Bashkim Marash Krasniqi - Vec bashkimi eshte forca
Ramadan Krasniqi - Kjo dashnia
Luljeta Krasniqi - O Rrush i yi
Valtoni Krasniqi - Martohesh sot
Ymerli-Krasniqi-Dashuria ne internet
Luljeta Krasniqi - Malli i Mergimtarit
Selim Arifi dhe Lumnije Krasniqi - Ku ke qik
Hekuran Krasniqi - Shko
2Krejt Me Ren
Qendresa ftHekuran Krasniqi - Ste harroj
Valton Krasniqi - Vetem Nje Enderr
Lendrit Krasniqi - Kqyrni Shoqe 2o
Luan Krasniqi - Do ti kallim fitilat e llames
Valon Krasniqi - Krejt sonte do ti falja
Luljeta Krasniqi-Aman Aman
Valton Krasniqi Ft Chipsy - Krejt OK
Hekuran Krasniqi - Gjeografia e Jetes Time
Fatmir Krasniqi - Zemra Zemra (Live )
Valton Krasniqi - Shko larg nga syt e mi
Luljeta Krasniqi - Programi Festiv
Bleona Featuring Genc , Hekuran Krasniqi - Mandari
Blinera Krasniqi - Dashuri kurre ska teper
Valton Krasniqi - Syte e tu
Valton Krasniqi - Krejt OKej
Lule Mustafa dhe Besim Krasniqi - Potpuri
Merita Gashi - Pot perbej pash perendin
Valton Krasniqi - Habibi
Naim Krasniqi - Zemra gebnjeshtare
Edi Krasniqi - Hajde nvalle qike
Hekuran Krasniqi Ft Genta Ismajli - Dridhet 2o
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Kumurit e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Nje trendafil
Hekuran Krasniqi - Mbylli syte
Fadili Krasniqi - Leonarda
Valton Krasniqi - Te lutemi per Allah
Kastriot Krasniqi - Ne 2 shekuj jetova
Mhill Krasniqi - Moj e mira dy syte e shkrum
Resmije Krasniqi - Knon bilbili
Ramadan Krasniqi ft Mimoza Mustafa - Neve s na shkon
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Lamtumir o shpirti im
Luljeta Krasniqi - Sonte duhet me u nda
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Shkoj e vi

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ...    >  >>

Loading...
Loading...