Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Lendrit Krasniqi - Kujton Baba i Lules 2o
Luan Krasniqi - O kur e pash at vajzen te shkolla
Zyber Avdiu ft Ibadete Krasniqi - Loqka
Luljeta Krasniqi-Lujma Lujma
Aziz-Murati - Hekuran Krasniqi - Maturant
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Gold AG ft Poni ft Hekuran Krasniqi - Cameri
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ani pse e
Ramadan Krasniqi (DANI) - Me sabah
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Vllezrit Krasniqi - Te koft perhajr e me nafak
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie
Ramadan Krasniqi - Princeshe
ValtonKrasniqi-Dotafalilumturine
Edi Krasniqi - Ti ne zemren time
Legenda Ft Hekuran Krasniqi - Zemer sonte nuk Vjen
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - Ne baz te
Saranda Krasniqi - Luj Luj
Hekuran Krasniqi - Tezja
Mhill Krasniqi - Keng per deshmorin e kombit beat
Vellezrit Krasniqi - E pa bese
Valton Krasniqi Se kto qefe i ka jeta
Dani - Juve zoti ju bekoft
Resmije dhe Merita - Molle mori Molle
Valton Krasniqi - Potpuri 3
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Per ty
Luljeta Krasniqi - Aman Aman
Edi Krasniqi - Ma mir me ty se fukara
Luljeta Krasniqi - Tradhtia nuk falet
Hekuran Krasniqi - Moza Moza
Valton Krasniqi -Chica give your love
Krenar Krasniqi - Te dua te dua
Luljeta Krasniqi - Kur ta yhdrzpin Lulijen
Shkurte Fejza - Naser Krasniqi
Ymerli Krasniqi - Ah dashni ah dashni
Ymerli Krasniqi - Valle 2
Sadik Beqiri - Floket sikur zana
Valton Krasniqi - Ndjej Mall Per Ty
Ali Krasniqi ft. Motrat Mustafa - Gjalle na mbajti shpirtin kenga
Vellezrit Krasniqi - Shoke te dashtun
Ramadan-Krasniqi-Mengadal
Sadik Uka - Ty te kendoj
Lendrit Krasniqi - Adrenalina 2o
Luan Krasniqi - Kush ka rrejt e kush tka mashtrue
Hekuran Krasniqi ft Doruntina Hoxha - Bashke

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...