Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Mhill Krasniqi - Keng per deshmoret e rugoves
Vellezrit Krasniqi - Djalin tim moj vajza
Hekuran Krasniqi dhe Edmond Hoxha - Pushka e pare
Petrit Krasniqi - Nese Largohesh
Resmije Krasniqi - Te dua te dua
Valton Krasniqi - Potpuri 2
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Sa mka marr malli me tpa
Luljeta Krasniqi - Numrit tend i bie
Hekuran Krasniqi - Live
Egzon Pireci dhe Hekuran Krasniqi - Te dua sa hava
Besim Tafolli ft Hekuran Krasniqi - Vaji i Kosovar
Luljeta Krasniqi - Hajde bukuroshe
Ramadan Krasniqi - Jeta pa ty
Vellezrit Krasniqi - Sa lule i ka pranvera
Ymerli Krasniqi - Pse o shpirt
Ramadan Krasniqi Dani - Anonim
Fatmir Krasniqi - Xhejlan (Live )
Valton Krasniqi - Shake Shake
Luljeta Krasniqi - Ngoni shoke more vllazni
Hekuran Krasniqi LeGenda - Qokollat
Sadik Uka - Spo guxoj
Lendrit Krasniqi - A Thua Ka Pranver Per Mu 2o
Luan Krasniqi - Pe lun lojen vajza e prizerenit
Valton Krasniqi ft LMontana P Dogg - Dridhe Belin
Luljeta Krasniqi - Oj Lulije
Valtoni Krasniqi - Sagapo (Te dua )
Naim KrasniqiAdelina Berisha dhe Grupi Polifonia -
Besarta Krasniqi - Femrat si Un
Valton Krasniqi - Gjynahet e tua
Lumnije Krasniqi dhe Selim Arifi - Kuke Qik
Fjolla Krasniqi - Dy vjet
5me kto fjal me ke ronu
Valton Krasniqi - E di se kam gabu
Valton Krasniqi ft Duli - E Martova Djalin
Lendrit Krasniqi - Jam Deh Me Raki 2o
Luan Krasniqi - Do ta kallim dushkun
Ymerli Krasniqi - Luj Kosovare luj Shqiptare
Luljeta Krasniqi-Luj Xhemile
Hekuran-Krasniqi-Legenda-Qokollat
Besa Krasniqi - Enderr e Vertete
Fatmir Krasniqi - Xhejlan Live
Valton Krasniqi Feat Sabina Dana - Te Dua
Ramadan Krasniqi (DANI) - O llokum
Hekuran Krasniqi - Darka
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Mihane
Valton Krasniqi - Albanian Girls Hip Hop Remix
Vllezrit Krasniqi - Te koft perhajr e me nafak
Lumnije Krasniqi - Trojet e shqiptaris
Merita dhe Resmije - Kush ta blejti lulie

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...