Muzik Shqip - Simbas Viteve

2005 | 2006 | 2007 | 2008 | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019

Banner

Muzik Shqip - Rezulltatet e Kërkimit

Luljeta Krasniqi - Oj Lule U Thave
Valtoni Krasniqi - Sa mas dore
Fadil Krasniqi - Sa ne ndahemi
Besarta Krasniqi - Besom
Valton Krasniqi - Gjelozia ime e vogel
Hekuran Krasniqi ft LammG dhe Citi - Maturant
Aferdita Krasniqi - Enderra e zjarrte
4Kjo unaz
Valton Krasniqi - Krejt OK
Valton Krasniqi - U gezue Nana
Lendrit Krasniqi - Me Ka Zan Sevdaja 2o
Luan Krasniqi - Dul lulija te bunari
Valton Krasniqi - Ti je drita e syve te mi
Luljeta Krasniqi-Kur i mbusha vjet, Katile
NooTiX ft Besarta Krasniqi - Nuk e Di
Valton Krasniqi - Syt e tu
Fatmir Krasniqi - Rruges isha tuj kalu
Valton Krasniqi - Mister superfly
V+â-½llez+â-½rit Krasniqi - Programi Festiv
Bubulina Krasniqi - Nen kontroll
Dj Cimi Ft Hekuran Krasniqi - Ajshe
Valton Krasniqi - Avanturist
Valton Krasniqi - One Day
Lumnie Krasniqi - Thrret prizreni mori Shkoder
Merita Gashi - Vallahi bilahi
Luan Krasniqi - Xheloze
ValtonKrasniqi-Dashuriaevertet
Edi Krasniqi - Kur e lujn na shoten
Hekuran Krasniqi ft Genta Ismaili - Dridhet
Hekuran Krasniqi - Live
Vellezrit Krasniqi dhe Safet Krasniqi - More zuna
Ramadan Krasniqi (DANI) - Esmere moj esmere
Hekuran Krasniqi - Pa ty
Mhill Krasniqi - Deri sot nuk e kam dit qka koka d
Vellezrit Krasniqi - Dashni moj dashni
Luan Krasniqi - Tregom
Niki ft Hekuran Krasniqi - Oferta me e mir
Resmije Krasniqi - Shkove ti shkove
Valton Krasniqi - Potpori
Teuta Selimi Mimoza Valon Krasniqi
Edi Krasniqi - Une me jarana
Luljeta Krasniqi - Te lutem gaboje rrugen
Hekuran Krasniqi - Live
Luljeta Krasniqi (Lulja) - Thrret Presheva
Amantia Feat Hekuran Krasniqi - Shih Shih
Luljeta Krasniqi - Gjyle o Lan
Valton Krasniqi - Nje Unaz
Vellezrit Krasniqi - Sa e bukur qenka vallja
Ymerli Krasniqi - My name its lija
Ramadan Krasniqi DANI - Emrin tem mos e permend

<<   <   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10   >  >>

Loading...
Loading...